şükela:  tümü | bugün
  • yine bir kayıp çocuk haberi. hatay'ın hassa ilçesinde kaybolmuş olan 6 yaşındaki konuşma engelli çocuktur. bu kaçıncı kayıp çocuk haberi, yeter artık.

ufuk tatar
  • cılkı çıkmış, cehalet kokan; saygıya, sevgiye, saflığa tecavüz edip toprağa gömen bu toplumdan iğreniyorum. i ğ r e n i y o r u m !

hatay'da yaşayan her bir insan ellerine fener alıp bu çocuğu aramalıdır. bütün emniyet birimleri alarma geçirilmeli, asker ve jandarmadan yardım istenmelidir.

yeter lan yeter!!
  • bu sefer iyi haber duyacağımız güzel çocuk. nolur ya ruhumuz yoruldu :(
  • konuşma engelli savunmasız bi yavru. inşallah kısa zamanda sağ salim bulunur.
  • nedense bu yavru kimsenin çekmiyor ilgisini. ne sözlükte ne twitterda, ne haber sayfalarında çok az bilgi var. 4 gün olmuş bugün, 6 yaşında 4 gün boyunca üstelik engelli bir yavru tek başına ne yapar?
  • maalesef ölü bulunmuş yavrucak. kim bilir neler çekmiş ölmeden önce.

ne çok acı var!
  • ne yazık ki cansız bedenine ulaşılmış olan minicik bir çocuk.

neler oluyor çözen, bilen, bilmek isteyen olmayınca bu acılar sıklaşıyor...
  • cansız bedenine ulaşılmış yavrucak daha yaşanacak ne kadar acı var bu topraklarda.
  • bu garip de ölü bulunmuş. babanın çelişkili ifadeleri vardı. çocuğu bıraktım tuvaletimi yapmaya gittim demiş, göster bakalım nereye yaptın denince kabızdım yapamadım demiş.
  • neden dünyada kötülükler daha fazla? dedirten haber.yavruların canı yanmasın.