şükela:  tümü | bugün
  • sigara içtiği için yumruklanan lcw çalışanıni yumrukladigi iddia edilen kisi.
    hangi siyasi partiyi destekledigini soylemeyeyim de surpriz olsun.
    (burada twitter hesabi vardi fakat ifsa olunca kapatmis.)

edit: baslik altinda yazilanlara baktigimda artik iddia olmaktan ciktigini, ve yumrugu atanin gercekten de ufuk tekel oldugunu gordum. fakat; "agzini burnunu dagitalim", "dukkanini yakalim" tarzi onerilerle insanlari suc islemeye davet eden yazarlarin sayisi gercekten de endise verici boyutta.
    turkiye'de artik adaletin sadece akepe savunuculari icin islemesi bir cogumuzu umutsuzluga itiyor, farkindayim.
    bence su an tek yapilmasi gereken gökay çetin'e maddi manevi destek vermek, ve ufuk tekel'in yargilanip ceza almasi icin ugrasmaktir.

facebook ve twitter hesaplarini kapatmis, ve psikolojik olarak bir nebze de olsa cezasini cekmekte. telefon numarasini verip, sahip oldugu dukkanin adresini yazip insanlari suca tesvik etmeyin lutfen.
  • bu başlık aşağılarda kalmasın. belki bir cengaverin gözüne çarpar.
  • malum partiye oy verdiğine, malum dine inandığına ve malum ahlak'a sahip olduğunu düşünüyorum bu şahısın. az biraz araştırınca yanılmadığımı da anladım. her suç cezalandırılmalı ilkesine inanıyorum ve cezası verilmeli, yasalar yetersiz kalırsa ne olur orasını halk bilecek. eskiden bu gibi insanlara acır üzülürdük ama mikroplara üzülmenin tedaviye faydası yok malesef.
  • masum insanlara saldırma potansiyeli yüksek, tam ışide göre bir vatandaş.

ben ışidin yerinde olsam bu herifin twitter hesabını takibe alıp sürekli yeni militan kazandırırdım örgüte. zihniyet aynı çünkü ve benim gözümde havaalanı bombacılarından hiçbir farkı yok.
  • (bkz: facebook)

bazı şeylerin kafasına sokulması gereken kişi.

1 kimse müslüman olmak zorunda değil.
    2 kimse oruçlusun diye sana fazladan ayrıcalık göstermek zorunda değil.
    3 oruç tutmayı beceremiyorsan tutmayacaksın. nefsin zayıfsa tasavvufa yönel. insanlara saldırmak ne demek göt?
    4 başkası oruç tutmuyor diye orospu çocukluğu yapıp savunmasız insanlara saldırmayacaksın.
    5 inandığın değerlerle taşak geçilmesini istemiyorsan kimsenin inancına karışmayacaksın. götünü sikerler.
  • bayramda kaza tutuyorum deyip bi ziyaret edecek kimse yok mu arkadaşlar bayramda niyetli değildir bu
    edip : ilk gün oruç tutmak harammış ikinci gün olur heralde