şükela:  tümü | bugün
  • iyi kötü sanat sepet işlerine yakın bir insan olarak, çizgilerini çok beğendiğim dövme sanatçısı. iyi kötü dövme stüdyosu da gezmiş biri olarak da gördüğüm en sağlıklı (abartmıyorum) dövme stüdyosuna sahip. dövme sanatçısı deyip duruyorum da adam 15 yıllık arkadaşım lan. ayrıca iyi bir gitarist ve iyi bir baba. türkiye'ye döndükten sonra ilk dövmelerinden birini bana yaptı, 8 saat dövme yaptığı yetmedi üzerine bir de fırında balık yaptı.

tanışıp da sevmemeniz, arkadaş olmamanız mümkün değil.
  • sağlıklı bir ortamda çok kaliteli işlere imza atan dövme sanatçısı. dövme yaptırmaya niyetiniz varsa ve bursa'ya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.
  • ilk okul öncesinden arkadaşımdır, sokakta dizi, kafayı yara yara beraber büyüdük. ilk okulda da sınıf arkadaşım oldu. o yıllarda bile, herifin öyle güzel çizgisi vardı ki (özellikle he-man'i enfes çizerdi) diğer sınıfların hocaları gelir (pardon öğretmenleri) hayranlıkla resimlerine bakarlardı, ha ben hala hasetleniyorum o başka.
    üniversite zamanı git mühendis ol dedik, söz dinledi fakat mezun olduktan sonra olmaz böyle dedi. bir süre sonra gitti taylandlara.
    oraya artık filmlerdeki gibi bir tapınağa gidip dövüşçü olmak için mi gitti bilmiyorum ama sanırım yanlışlıkla dövme sanatçıları tapınağına gitmiş olacak ki döndüğünde ben dövmeci oldum dedi.
    iyi ki de olmuş. türkiye bir tane daha yetenekli bir dövme sanatçısı kazanmış oldu. dövme yaptırmayı düşünüyorsanız en azından yaptığı işlere bir bakın derim. ha dövmeyle işiniz yoktur, yine de tanışılıp iki sohbet edilmesi gereken kişilerdendir.