şükela:  tümü | bugün
 • kocaelispordan gençlerbirligi ne transfer olan 14 nisan 1982 doğumlu futbolcu.
 • (bkz: 30 ekim 2005 gençlerbirliği galatasaray maçı)'nın bence tartışmasız yıldızı idi. bu sene kendisini fazla izleme şansı bulamasamda sol kanatta hücüm hücüne büyük katkı sağlayan çok teknik bir oyuncu. ayrıca süratiylede rakiplerini kolayca alt edebiliyor. çok fazla izleme olanağım olmasada zannedersem işin savunma yönünde biraz eksik kalıyor ve bazende fazla çalıma gidiyor. anlaşılan o ki mesut bakkalla yükselişe geçen gençlerbirliğinde bu performansını devam ettirirse sezon sonunda kendisini büyük takımlardan birinde bulabilir.
 • bu performansını devam ettirirse 2 sene içinde hem a milli futbol takımında hem de büyyük takımlardan birinde izleyeceğimiz kesindir...
 • ilhan cavcav'ı, "daha önce gençlerbirliği'nden oyuncu almayacağız diyenler, şimdi el altından futbolcumuza teklif yapıp, onu transfer ediyorlar. ancak 4 yıldır bizde oynayan uğur'un, önce kendi kulübünü düşünmesi gerekirdi" diye konuşturtacak kadar içine oturan transfer haberi.
  yalnız iyice yaşlandığı için bazı şeylerin farkına varamayan cavcav'ın şunu anlaması gerekirdi ki; fenerbahçe uğur'u gençlerbirliği'nden almamıştır. haziran ayında boşa çıkacak bir oyuncuyu altı ay önceden sözleşme imzalamıştır. cavcav'a da oh olmuştur.
 • topa ceza sahası üzerinden oldukça sert ve isabetli vurabilen futbolcu.
 • fenerbahçenin neresine monte edeceğini çok merak ettiğim topçu, ama ümit özat'tan solbek yapıp milli takıma kadar yükselten camiamız, elbet uğur boral'a da bi şekil yapar die umuyorum, hiç bişeye diil roberto carlos imajlı mahmut hanefi sana yanıyorum, olm senin suçun direkt solbek olarak fenere gelmendi, sağ açık veya ne biliyim forvet falan olsan yeminle sol kanatta ilkonbirin değişmez adamıydın
 • geçmişteki örneklerden pek ders almayan bir futbolcu. fenerbahçe'ye transfer olarak kendine yazık etmekten başka bir şey yapmamış bence. umarım bir yetenek daha yedek kulübesinde ve hatta tribünde harcanıp gitmez.

  yaklaşık 2 seneden sonra bir edit farz oldu: harcanıp gitse bile fenerbahçe yüzünden değil, kendi yüzünden harcanacak futbolcu. bir-iki maç oynuyor, devamı yok. çoğu türk futbolcusu gibi istikrarsız. ayrıca defans yapmayı da pek öğreneceğe benzemiyor. hadi hayırlısı.
 • fenerbahçe'ye ne kadar yakışacak bir futbolcu olduğunu 1 nisan 2006 galatasaray gençlerbirliği maçında göstermiş futbolcudur.
 • zilenin büyükkarayün köyünden taze fenerbahçeli milli futbolcu.
  bu da bir adet fotoğrafı
  http://www.zilekoyleri.com/…ges/buyuk/image187b.jpg

  link çalışmıyor zorlamayınız.
515 entry daha

hesabın var mı? giriş yap