• meğer uğur dündar yaptığı baskınlarda milleti konuşturmak için mikrofonuyla yumrukluyormuş*

amel defteri has been closed

full versiyonu da burada;

twitter

kişinin kim olduğu da burada açıklanmış *
    (bkz: #108329462)

forrestgump 2008 yılında bu olayı kaleme almış
    (bkz: #13752759)

devamını bekleyenlere müjde editi:

“bu videonun daha geniş halinin de olduğu uğur dündar belgeseli yarın 21:00’de tele1 tv‘de yayınlanacak.”

bulutbarr bildirdi.
  • uğur dündar'ı severdim zaten ama artık daha çok seviyorum. şimdikiler sıkıyı görünce hemen dayak yeme moduna geçiyorlar mağdur edebiyatı yapmak için.
  • süper ya. böyle karşısındakinin efendi, temiz görünüm ve tavırlarından cesaret alıp dayılık yapmaya kalkan sonrada dayağı yitip oturan barzo tipleri görünce resmen orgazm oluyorum.

edit: bu kadar fav aldığına göre tam bir damara dokunmuşum galiba. bu vesile ile: uğur abi seni çok seviyoruz, ellerine sağlık
  • uğur bey mikrofonu bırakmadığı için teknik olarak röportaja devam etmiş sayılıyor. işte gazetecilik.
  • resmen adamın ağzına yumruğu denkleştirmiş. yumruk öncesi hesaplamalar yapıyor adeta. arbede esnasında küfür etmemesi de cabası, eski trt'den yetişenler bir başka oluyor.

edit: videonun devamının gelmesi ile uğur dündar bir yumruk da bana atmış oldu. ellerin dert görmesin abi. ayrıca, el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış atasözünü tiyatral bir biçimde işlemiş.
  • (bkz: ellerine sağlık) keşke yine bu tarz program yapıp, tatlı su kurnazlarına ayar verseydi. çocukluğumuzda onun gezdiği mutfaklardaki hamam böceği avını gözlerimiz kocaman izlerdim, bu topluma çok katkısı olan adamın yumruğudur.
  • buradaki gençler bu olayın aslını bilmezler. olay yanlış hatırlamıyorsam 1994 yılında olmuştu. uğur dündar, devleti soyan ve sonrasında abd'ye kaçan bir zamanların ünlü sahtekarı halil bezmen in oradaki villasına gidip kendisi ile görüşmek istemişti. yumruğu yiyen de dündar'ı tehdit eden bezmen'in bahçıvanı. bu herifin hakkında açılan davalar kitaba konu olur. tarihi eser kaçakçılığından tutun da iski dolandırıcılıklarına kadar uzanır bu. ama sonradan bu antin kuntin işleri kendisine yaramamış elbet, sıfırı tüketmiştir.
    edit: sorular üzerine: bu bezmen denilen hırsızlar türkiye'de de yargılandı ama 2000'lerin başında af yasası sayesinde çıktı. 80'li ve 90'lı yılların ortalarına kadar memleketi soyan ünlü iş adamlarının başında gelir. adam kendi ailesini bile dolandırıp işlerini batırmış. bazıları da diyor ki neden şiddet göstermiş uğur dündar.. az bile o dayak bu hırsızlara.
  • hadi bakalim hangimiz hangimizi parcalayacak derken hic kimse bu kadar gercekci konusmamisti sanirim simdiye kadar,adam konustugunun altini doldurmus resmen
  • ölçerek, biçerek, yeterince gerilecek ideal mesafeyi sol eliyle de ayarlayarak vurmuştur. bence temiz çalışmış. barzoların beyefendi adamları yumruklamasına alışan bizler için tam tersini izlemek keyif vermiştir.
  • uğur reis'in balkan delliliği tutardı arada bi.
    o zamanlar özgür tv'lerimiz vardı sağ/sol ayırt etmeden rüşvetcisi, hırsızı hepsinin ipliğini ifşa ederdi. sonra o rüşvetci ve hırsızlar ülkeyi yönetmeye başlayınca artık tv'den gazeteden hesap soran kalmadı.
hesabın var mı? giriş yap