şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gırgır dergisinde "sosyalleşmek lazım az biraz" isimli köşeyi çizen karikatürist. takip ettiğim kadarıyla gelecek vaadediyor. bir de katıldığı söyleşiler bi keyifli geçiyor, bi neşeli, eğlenceli tip ki sormayın. özellikle izmir'de yaşayan mizah pıtırcıkları kaçırmasın, takip etsin derim ben.
 • suan karsimda oturdugu kadari ile hos sohbet takip edilesi insan
 • çizgisi oky'e aşırı benzeyen insan.
 • akıcı ve sürükleyici üsluba sahip çizer.
 • sevgili uğur günel kızları karikatürleriyle baştan çıkartıp peşine düşürüyor sırf onu görmek için kızlar birbirini ezip geçiyor

  sulu bir girişten sonra öhöm öhöm kendisi bu yıl anadolu üniversitesi iletişim kulübünün cmyk medya günlerinde konuk çizerdi. karikatür macerasını samimi bir şekilde anlatarak bu konuda istekli olan gençlere kılavuzluk yaptı. akşamında da organizasyon ekibiyle kadeh tokusturarak mütevaziliği ile gönüllerimizin çizeri oldu. gırgır dergisinde köşesini takip edin,ettirin efenim

  sosyal medya seysi

  twitter.com/ugurgunel
  ınstagram : gunello

  ayrıca samimiyetini evimize gelip hunharca işeyerek pekiştirdi. neymiş sifon bozukmusta tasla su dökmüş. kibar adam vesselam
 • kasım 2015 tarihinde las vegas’ta düzenlenen ca world’15 teknoloji fuarında optiim firması için yaptığı çizimlerle yer alan karikatürist. amerika’da san francisco, palo alto, los angeles, santa monica, hollywood ve las vegas’ı görmüş, ülkeye döner dönmez de sosyalleşmek lazım az biraz isimli köşesinde izlenimlerini 6 hafta süreyle çizerek öyle bir anlatmıştır ki, okurken siz de onunla birlikte görmüş kadar olursunuz. özellikle san francisco havalanı, stanford üniversitesi ve mandalay bay resort otelde geçen kısımları çok güldürmüştür.
 • geçen sene reklam işlerini yaptığı şirketimizin, yılbaşı yemeğine davetli olarak gelmişti. çıkıp kısaca kendi hikayesini anlattı. gayet eğlenceliydi ve hepimizi güldürmeyi başardı. bir de 1984 doğumlu olmasına rağmen hiç yaşını göstermiyor. neden sahneye çıkmıyor bilmiyorum ama kendisine stand-up yakışır.
 • köşesi ile aynı isme sahip stand-up gösterilerine başladı. izmir de alsancak bahane bar da bir araya gelerek kendilerini izledik. samimi ve ilham veren hikayesine eşlik etmek isteyenlere tavsiye ederim. uğur günel ile bir kere tanıştığınız zaman egosuz duruşu sizi etkileyecek belki de uzun yıllar sürecek arkadaşlığa neden olacaktır.

  https://www.youtube.com/watch?v=8-ze9l-wnt8
 • asla izlemeye gidilmemesi gereken bir stand-upci.
  karikatür çiziyormuş. bence başka bir şey yapmasın. gösteri berbat. berbat ötesi.
 • çekim bahanesi ile gösteriyi en önde izledim.

  tabi herkese uymayacak tarafları olabilir, sonuçta bu uğur un gösterisi. izleyen de kendisinden ne kadar çok bağlam yakalarsa o oranda keyif alıyor.

  ben kendimce bir sürü nokta yakalım.

  en önemlisi de anlattığı hikaye zaten çizdiği köşeyle aynı paralellikte sosyalleşme mücadelesi. uğur mikrofonun başından bizlere gülümserken ben bunları düşündüm.

  ayrıca ince espri anlayışı şukela

  bir sanat akımının bu kadar sade bir hikaye içinde anlatmasından keyif aldım.

  evet arkadaki kahkaha sesi bana ait.

  (bkz: sürrealizm)

  https://youtu.be/uklsryf5asa