şükela:  tümü | bugün
  • 2009'dan beri konya'nın merkez selçuklu ilçesi belediye başkanıdır.
    sosyal belediyecilik konusunda iyi seviyede olduğu kanaatindeyim. mütevazi bir sima çiziyor, bozmaz inşallah.
  • her sene beyşehir yolunun yağmurdan sonra suyla dolmasına göz yuman adamdır.
    lağım taşar, bütün yolu bok kokusu kaplar. yağmur durduktan sonra gelen belediye ekipleri ancak o zaman çeker suyu.
    bu son kısmına lafım yok. en azından suyu çekiyorlar diyeceksiniz. ama be adam, sen değil misin düzgün belediyecilik yapıyorum diyen. nerede bu alt yapı? her sene kaç kere kaldırımları söküp yapmayı biliyorsun da, bir altyapıyı yenilemeyi mi bilmiyorsun? sorarlar bunu adama.
    yol boyunca o kadar çok katlı binaya izin çıkardın, yetmiyor işte alt yapı bir sürü insanın bokunu çekmeye...

kısaca, memnun değilim, ailecek de değiliz kendisinden..
  • geçen sene ayakkabı sattıydım. iyi adam da biraz fazla mütevazi "abi sen ne iş yapıyorsun" dedim. "selçuklu belediyesinde görev yapıyorum" diye cevap verdi.

tabi eşi hanımefendi dayanamadı. "selçuklu belediye başkanı olur eşim" diye müdahele etti sohbete. pazarlık yaptı 10tl indirim yaptım ben de. esnaflığın münasibi öyle gerektirir.
  • tahir akyürek belasından milletvekili olup kurtulduktan sonra ferah bir su gibi gelen belediye başkanı.

ak partili olsun gök partili olsun adam iyi çalışıyor.
  • şimdilik en büyük icraati 40 gün sabah namazına gidip imamlar tarafından yoklamada burda diyen çocuklara bisiklet dağıtmak olan başkan.

mübarek diyanet başkanı mı yoksa belediye başkanı mı belli değil.

aklınca 40 gün namaz kılan kişi bir daha bırakmaz diye düşünüyor fakat islamda namaz kılmak yaradana karşı bir ibadet iken yaradan kendisine karşı yapılmış günahlar konusunda affedici olduğunu degalarca belirtmiştir. tek bir konuda affedemeyeceğini de belirtmiştir; kul hakkı! ihtiyacı olmayana bile dağıtılan o bisikletler kimin parasıyla alınmakta? pek tabi halkın vergileriyle!