şükela:  tümü | bugün
 • sag kesimin duygularina tercuman olmak amaciyla aralarindan cikarabildikleri en eli ayagi duzgun turkucu sanatci sarkici. hafif miroglu tadinda ya$ar..
 • kendini fazla ciddiye almanın insanı nasıl komik hallere düşüreceğini gösteren bir garip adam. beyim öyle bir konuşuyor ki sanırsın türkücü değil de devrim yapmış ulus kurmuş dünyayı değiştirecek işlere imza atmış bir halk kahramanı bir toplum lideri. o ultra davudi sesiyle "uğur ışılak olmak öyle kolay değildir toplumun değerleri hede höde bilmemne" diye televizyonda konuşmaya başlayınca her defasında "bismillah teftiş var" duygusuna kapılıyorum, yayıldığım koltukta hemen toparlanıp kendime çeki düzen veresim ceketim varsa önümü ilikleyesim geliyor, evde otururken genelde ceket giymediğim için karşısında eziliyorum dayanamayıp kanal değiştiriyorum. nedir bu kasıntılık, bu ağır abi tripleri anlamadım ben...
 • bir programa erkek oryantal alex ile beraber çıkmıştı,o gün yüzündeki ifadeyi asla unutmayacağım.
 • güzel türkü, şarkı söyleyen adam.
  meydanları dolu görünce dayanamayıp fena coşuyor.
  bir de bunun bir şarkısını, ak parti iktidara gelmeden önce uyarlayıp kullanmıştı, bilmiyorum izinli mi, izinsiz mi.
  hak hak hak denen yerler ak ak ak diye değiştirilmişti.
 • gayet rockçı biridir. "sevdamızın adı berrock, sonu toprock, dönen al-çak ol-sun" sözlerini içeren şarkısını dinlemiş olanlar bilir.
  gothic-anadolu-death rock'ın tıraş rock olduğunu anlayınca namus, şeref, vatan-milet-sakarya edebiyatı yapmaya başladı.
 • milliyetçi akımı benimsemiş refiklerinden (muhammed alperen, mustafa yıldızdoğan, arif nazım, ozan arif, ufuk, vs..) ayırmak gerekiyor.
  grup haykırış zamanlarından beri abisiyle (abdullah ışılak) beraber piyasada var olan bir isimdir.
  son zamanlarında meşhur olup, cevval aşk şarkıları söylese de ozanca söyleyişi kendini en çok "dava" şarkılarında bulur. sözlerinde, yine âleme posta koyan bir edânın hakimiyeti vardır.
  tüm ideolojik tarafını bir tarafa bırakın, bu arkadaşın müzik kabiliyetini takdir etmeniz gerekir. hem ozanca sözler yazan, hem bunları besteleyen ve hatta bir stüdyoya girip tüm düzenlemelerinin, icralarının ve teknik prodüksiyon süreçlerinin altından kalkan bir müzik makinesidir.
  ama... mümkünse uzak dursun da tv'lerden, "top" listelerden, popüler zeminlerden; sadece müzik yapsın. müziğiyle değerlendirelim kendisini.
 • enaniyet diyince akla gelen ilk şey
 • sanatci, ozan, şair, erkek, delikanli, tüm türkiyenin, icanadolunun ve sereflikochisar ilcesinin bey efendisi.
 • post-modern protest müzigin öncüsü, müthiş gitar sololariyla bizi depreştiren yigit sanatci. long live heavy metal adami.