• mike tyson'a yıllar önce kaybettiği kardeşiymişçesine benzeyen bu adamın muhafazakar kızların idol yakışıklılarından biri olduğunu öğrendiğim gün, kendi yakışıklılık algıma format atmak isteğiyle yanıp tutuştuğum gün olmuştur.

bir de güzel abim "sevdamızın adı berrak,sonu toprak,dönen alçak olsun" demiş,vurucu söz söylemek isterken anlatım bozukluğunda çığır açmışız,olmadı yakışmayı milliyetçi muhafakarlığa.
  • kısık gözlü adamların piskopatlık switchi doğuştan on geldiği için kendisi hakkındaki görüşlerime redaksiyon yapma ihtiyacı duyduğum sanatçıdır.izimi bulup döver möver diye söylüyorum,kendisi efendiliğinden sanatından taviz vermeden davut davut şarkılarını söyleyen muhteşem bir insandır.
  • deli yürek dizisindeki yusuf miroğlu rolü kenan imirzalıoğlu'ndan önce kendisine teklif edilmiş ancak kabul etmemiştir.

her işte bir hayır var gerçekten, kabul etse kenan'ı kim bilir kaç yıl sonra tanıyacaktı türkiye?!

edit: keşke hiçbir teklifi kabul etmeyip evinde otursaymış bu her devrim adamı!
  • itici tavırları ve o yapmacık humanist tavırları bir yana kaliteli müzik yapan,bir nevi ozan geleneğini devam ettiren müzisyen.şarkılarını dinlerken keşke onu sadece şarkılarıyla tanısaydım diyorum. yaptığı müziğin ahmet kaya ile kıyaslanması büyük haksızlıktır uğur ışılak için.ayrıca ankaralıdır.
    (bkz: şereflikoçhisar)
  • uzak durulması gereken adam. çünkü nerede durduğu belli değil. ayrıca ilyas emmi' de bir programında çok güzel yamultmuştur.

uğur ışılak:programın sonuna geldik, kırmadın bizleri geldin teşekkür ed...
    ilyas salman: odun bile kırmadım ki seni kırayım. ben teşekkür ederim.
  • bir iki tv programında rastgeldiğim ve şimdi çılgınlar gibi genelleme yapma hakkını elde ettiğim müzisyendir;

ilk dikkatimi çeken şeylerden biri, kasılmaktan genç yaşta prostat olacak potansiyele sahip oluşudur. ayrıca bir şair/mütefekkir pozları/tavırlarını da fazlasıyla bünyesinde barındırmaktadır. çocukken de, boyundan büyük laflar ederek çevresinin sempatisini topladığı aşikar. ama iyi çocuğa benziyor, içki yok, alkol yok. kızım olsa verirdim.
  • artık nice zamandır ne verildiyse bünyelerine, kimileri tarafından söz ve hareketleri yapmacık görülen; tevazu ve mertliği, şaşı bakmaya alıştırılmış gözlere fazla gelen güzel insan.
  • bu sahisin siradisi bir duzenleme ile yaptigi tek seni sevdim adli parcasi nasil olduysa playlistime girmis bir sekilde. elektro gitar, keman ve saz duzenlemeli bir parca yapmis. kotu degil ama farkli olmus. intro ve nakrat guzel fakat her bir sarkinin arasina siir sikistirma modasini takip ettigini gordum bu sarkicinin.
  • "haydi anadolu" isimli şarkısıyla 3 kasım 2002'de başlayan anadolu ihtilalini kalplere kazıyan büyük sanatçı. bilmiyorum kaç sefer seçim meydanlarında coşkuyla "ak ak ak" demişimdir. (nakarat)
  • laktasif etki deyince akla son gelen şeydir.