• tayyip erdoğan'ın dinlerken duygusal anlar yaşadığı ve akp'nin seçim şarkısı olacağıda söylenen şarkı..izlemek için: http://youtu.be/i8wwncedl24
  • dombıranın hafif değişik kopyası
  • bir şarkısı eksikti dedirtmiştir.

bir şeyimiz de özgün olamazdı zaten.

(bkz: dombıra)
  • sözlerini yazayım da tam olsun.

reeeeeeeee
    ceeeeeeeep
    taaaaaayyy
    ip
    eeeeeeeer
    dooooooo
    ğaaaaaaan.
  • bu arkadas sanat hayatina ilk basladiginda ulkucu camiaya goz kirpiyordu, sarkilarinda ulkucu camianin pek alisik olmadigi elektro gitar gibi enstrumanlar kullaniyor, yeni nesil ulkucu sanatci olarak lanse edilmek istiyordu. ancak hizla farkina vardi ki ulkucu camia imkanlar acisindan epey gariban bir camia, ne buyuk medya organlari var ne de devlet/ozel televizyonlar tarafinda sozu geciyor. derken akp' nin ustuste secimler kazanmasi, "basbakani cok seven" unlulerin alip yurumesi (acun, sahan, sinan c. vs) ile ayni donemlerde basbakana ovgulere basladi. hani ulkucuydun diyenlere de ulkuculugu coluk cocuktan ogrenecek degilim anlaminda cevaplar veriyordu. yani "ulkucunun hasiyim lakin bugun mhp ulkucu degil esas ulkucu akp'dir" mesajina mukemmel bir ornekti. haliyle akp'ye yakin medyada pespese programlara cagrilmaya baslandi. ne de olsa eskiden ulkucuyken sonra hatasini farkedip ak partinin en dogru yol oldugunu farketmis bir kardesimizdi. nihayet de gorunen o ki basbakana sarki yapacak kivama gelmis. hakkinda hayirlisi olsun. ınsallah bu kadar emege deger de kendisine trt'de falan bir talkshowdur, sazli sozlu turku gecesidir vs ayarlanir. allah yar ve yardimcisi olsun.
  • sozleri su sekilde:

ıtiraf, ediyorum sana itiraf.
    başladı yarali aşklara tadilat.
    masumum, dışarıdan daha masumum,
    maalesef, bunun için sana mecburum.
    yüksek uçan kuşun, yüreği sarhoşun.
    acı çeker gibi, kölesi olmuşum,
    kavga edenlere, bana küsenlere,
    yüreği çark edip, geri dönenlere.
    affet diyen kim? ez geç diyen kim?
    aşktan çeken kim? benim kadar...

ölene kadar aşık olamazsın.
    birisi cıkar onu anlayamazsın.
    sen o tür oyunlara katlanamazsın.
    senin bir kalbin var.

hadi diyelim biri çok deli sevdi
    senin için her şeyi her şeyi verdi
    ya bir gün olur sana bel kıvırırsa?
    binlerce dansöz var...
  • seçim şarkısı olarak kullanılacaksa bi tuhaflık var. çünkü şarkının içinde (eski seçim şarkılarına kıyasla) ak parti namına hiç bir vurgu yok. sadece recep tayyip erdoğan diyor baştan sona övgü methiye.. yıllardır beklenen tek lider.. mehdi mübarek. sonra vay efendim tek adam eleştirisi gelince "olmuyor böyle".. olmaz tabi.