şükela:  tümü | bugün
2417 entry daha
  • ne belhandaymış anasını satayım be. galatasaray'ın kasımpaşa'ya 3-1 yenildiği maç sonrası insanın aklına belhanda mı gelir yahu? belhandadan bahsettikçe komisyon mu alıyorsun arkadaş? ne belhandaymış be.
  • ben de taraftarimizin aksine belhandayi begenirdim ama bu herifin belhanda sevgisinin kaynagi mustafa cengiz nefretidir. bu adam ne derse tam tersi yapilmali. gram ongorusu yok. baris alper keremden cok daha iyi potansiyel dedi. kerem kesilsin baris alper oynasin dedi goruyoruz. halil dervisoglunu övüp durdu onun da hali ortada. rahmetliye agzidan kopurukler saca saca etmedigi laf kalmamisti. elmas propagandasi yapiyordu terim devam etsin diye. ızlemeye en katlanamadigim yorumcumsudur. sana beddua etmiyorum ugur ama umarim bur gun hincal uluç ile program yapmak zorunda kalirsin. uzerinden dozer gibi gecer.
  • galatasaray gidişat olarak kötüye evrildiğinde inanılmaz saçmalama potansiyeli olduğunu düşündüğüm yorumcudur. sıkı bir vole izleyicisiyimdir, hafta başından hafta sonuna kadar elimden geldiğince kanalı takip etmeye çalışıyorum. içerisinde çok değerli yorumcular da var, umarım daha da başarılı olurlar.

20 ocak 2022 galatasaray kasımpaşa maçı sonrası yaptığı yorumlar epey canımı sıktı. bu takımın bu hale gelme sebebi fatih terim dostum. kimsenin elinde sevgi ölçer aleti yok ama ben fatih terim'i en az senin kadar sevdiğime inanıyorum. hatta galatasaray camiasında gelmiş geçmiş en çok sevdiğim, baba figürü olarak gördüğüm isim fatih terim benim. ama bu sene şu hale gelmemizdeki en büyük pay da onun.

gönderiliş şekli ile alakalı vs. bir şey demiyorum, ben de yaşayan efsanenin böyle gönderilmemesi gerektiğini düşünenlerdenim. ama sen florya'da yetişen çiçeğe kadar karışan, yönetimin içinde sürekli adam eleyen, kötü gitmeye başladığında 'fatih terim'i şu avrupa takımı istiyor' haberleri çıkartan, tutuculuk tavrını bir türlü bırakmayan bir yapıya sahipsin. bu da takım başarısız olduğunda doğal olarak göze inanılmaz batıyor. her neyse bu davanın sadece çok ufak bir bölümü.

gelmiş diyorsun ki belhanda bu takımı beşinci yapardı, beşinci yaptı diye sövülürdü ama beşinci yapardı. belhanda'nın gönderilmesinin sportif olduğunu mu düşünüyorsun cidden? belhanda anamıza sövdü dostum bizim, adam bildiğin bütün avrupa önünde bize ana avrat gitti. hem de zerre kadar haklılık payı yokken, zaten sportif olarak belhanda yollanmazdı. fatih terim durmaması gerekmesine rağmen onun arkasında fazlaca durdu, mustafa cengiz'in yaptığı ender doğru işlerdendir. ha zamanlama olarak eleştirirsin, dersin ki sözleşmesi bitecekti dünya kadar para ödedin ne gerek vardı vs. onlara bir şey demiyorum. tudor bu takımdan sportif başarısızlık sebebiyle gönderilmedi zaten o gittiğinde biz tabloda iyi konumdaydık. ha o dönemde alınan sonuçlardan sonra takım muhtemelen 5-6 hafta sonra iyice gerilere düşecekti o zaman sportif olarak yollanacaktı. ama sen derbi kaybedip 'ya sonuçta 3 puan sorun değil' mantığıyla bakamazsın konuya. galatasaray camiası bunları kaldırmaz, yollar seni verir tazminatını geçer. sapla samanı iyi ayırmak lazım. her neyse sikilmiş götün davasını 2022 senesinde yapmamıza gerek yok.

galatasaray camiası önümüzdeki minimum 3 sene maksimum 6-7 sene çok kötü bir geleceğe tanıklık edecek. paramız yok, kadromuz yok, takımın başında birleştirici bir başkan yok, kendisini tam anlamıyla kanıtlamış bir hoca yok. torrent gider hacı, çekmez bizi. biz de onu çekmeyiz muhtemelen. bana kaleci al, 6 al, 8 al, 9 al bir tane de yaratıcı 10 al der alamazsın puan kaybedince de oyuncuları görüyorsunuz der tazminatını alır yoluna bakar.

lütfen biraz daha duyarlı bakalım konulara, çünkü sizler taraftarı olduğunuz kulüplere belirli bir noktada mâl olan insanlarsınız.
  • hahahhahaha

hala daha belhanda diyor. ne belhanda'ymış abi ya.
  • fatihin medyadaki fedailerinden
  • herşeyi söyleyebilir ama fatih terim'i pek eleştirmez.
  • terim nefretinden kafayı yeme noktasına gelmiş trollerin hedefindeki yorumcu.
  • gazeteci olduğunu söylüyor zat.
    torrent gelmiş 7 gün olmuş eleştiriyor. daha 7 gün olmuş. 2 hafta önce terimi elestirmemek için kıvranıyordu. terim başkan olsa bu takımın hocasını ne yapar? diye kendi kendine sorular sorup güya eleştiri yapıyordu.
    galatasarayin şu hali bal gibi terim'in eseri. takımın içine etti gitti. ister kabul edin ister etmeyin.
  • izlerken/dinlerken yoran insan. kaç yıldır medya sektöründesin, birazcık ses tonunu ayarlamayı öğren, akıcı konuş, diksiyonunu düzelt be adam. terimtapar olduğun için de iki kat çekilmez oluyorsun.

kekeme ali ece bile konuşmasını düzeltmiş, hiç mi kendini izlerken rahatsızlık duymuyorsun?
  • fatih'in fedailerinden sadece bir tanesi. bir diğeri için (bkz: gökhan dinç)
1 entry daha

hesabın var mı? giriş yap