şükela:  tümü | bugün
177 entry daha
  • tüm bu sneijder olaylarından bağımsız olarak birkaç konuda kendini geliştirmesini önereceğim.
    diksiyon sıkıntıları var evet spiker değil ancak konuşurken ağzı doluymuşçasına geliyor sesi. cümleleri bitirirken de nefesini ayarlayamıyomuş gibi.

içerik olarak oldukça bilgili o konuda eleştirmek anlamsız. sıklıkla malumun ilanını yapıyor (bilal'e anlatır gibi anlatmaya çalışıyordur anlayabiliyorum) ancak bunu yaparken de yaratıcı örneklerden, benzetmelerden çok, klasik adeta klişelere yöneliyor.

bunları düzeltmese bile ortalamayı oldukça yükselten spor gazetecilerinden. ama yükseltirse kendini çok daha ileri taşıyabilir.
  • birkaç gündür hakkında saçma sapan bir karalama kampanyası başlatılmış futbol yorumcusu.

gençler demesine takılmışlar ama kendisi zaten günlük hayatında da gençler lafını sık kullanan birisidir. burada yazılan saçma sapan şeylere takılmasın diyeceğim ama sosyal medyayla ilişkisini minimuma indirme kararı almış. galatasaraylıyımdır ama bu galatasaraylılar kadar birbirini yiyen ruh hastası başka bir taraftar grubu daha tanımadım. galatasaray sözlük'ten bahsetmek bile istemiyorum, galatasaray'ın en iyi zamanında bile işsiz gibi kavga eden ve kendi içlerinde bölünen bir topluluktu maalesef. spor kanallarında gördüğümüz bütün popüler yorumcular ya fenerli ya da beşiktaşlı, uzun bir zamandan sonra ilk defa kendisini dinlettiren bilgili bir galatasaraylı bir yorumcu görmüştük onun da başını yemeye çalıştınız vallahi bravo. boşver bunları avam tayfayla sosyal medya üzerinden daha fazla yüz göz olma abi.