şükela:  tümü | bugün
1236 entry daha
  • adamın dibidir. ekranda ona buna gider yapıp kamera kapanınca kediye dönenlerin aksine işini kaybetmeyi göze alarak tavrını ortaya koymuştur.

bütün spor mecraları kapmaya çalışır bu çocuğu hiç canını sıkmasın. oraya yakışmıyordu zaten.
  • herkesin arkasında durması gereken cesur adam. bazıları gibi götü başı oynamıyor. helal olsun.
  • a spor'da yorumculuk yapılıyor diye zamanında çok eleştirilen, eleştirdiğim yorumcu.

bunun yanında, her şey çok güzel olacak deme cesaretini göstererdiği için neredeyse 1.5 aydır televizyona çıkartılmıyor.

kesinlikle, herkes destek olmalı.
  • sen adamın dibisin. bir gün her şey unutulur. tüm yalakalar silinip gider ya da kötü hatırlanır ama sen hep iyi hatırlanacaksın. zamanında fethullah piçine söverken bize kızanlar şimdi fetö düşmanı oldular. bugün karşında durup sana kızanlar senin haklı olduğunu anlayacaklar.

her şey çok güzel olacak. yeter ki cesurca konuşalım.
  • zamaninda hakkinda yazdigim "atv-taraf-turkuaz medya vs. calismis akp'li bu" tadindaki entryme gayet usluplu bir sekilde onlardan degilim diye cevap vermis adam.

bunu gercek hayatta da tassaklarini koyarak dedi. saygilar reyis.
  • bence önümüzdeki sezon asporda devam edecek. muhtemelen kanaldan abileri “sen şimdi biraz ortadan kaybol, şu seçim bitsin ortalık durulsun, seneye devam ederiz” falan demiştir. çünkü iki taraf da açıkca konuyla ilgili tek laf etmedi. ben de duymamış olabilirim ama hissiyatım o yönde. 0yine de yaptığına saygı duyuyorum ve bence doğru olanı yaptı.
  • kendisini tanımıyorum ama ülkenin cumhurbaşkanı bile bir partiye üyeyken, kendisinin siyasi fikrini belirtmesinden dolayı işinden 'uzak tutulması' tasvip edilir birşey değil.
11 entry daha