şükela:  tümü | bugün
2117 entry daha
 • bugün yapılan burnley deplasmanı yayını, skandal yorumculuğunun manifestosu oldu adeta.
 • evlat olsa sevilmez, ya da eldivenle falan sevilir.

  bir bünyede bu kadar antipatiklik zor olsa gerek.
 • gs'yi süper lige alırlar da oradan kulübe milyon eurolar akar ve terim hocası da o parayla lige ambargo koyar diye hayal kurup 31 çeken ergen holigan. bütün süper lig savunma sebebi budur.
 • https://www.youtube.com/watch?v=zt7rpxz6upm

  inanılmaz boş bir adam. emre özcan çok iyi sabretmiş buna. emre özcan'a büyük geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. yahu bir insan avrupa süper ligi zırvasını da savunabilir, bu çok normal bir şey. ama bu arkadaş öyle bir konuşuyor ki sırf farklı düşünmek için konuştuğunu bağıra çağıra gösteriyor. bir şey savunmaya kalkmış ama onu savunamamış bile. müthiş bir rezalet.

  bu adam ülkede her şey olunabileceğinin sadece rezil olunamayacağının en büyük örneği.

  futboldan anlamaz, bir konu savunmaya kalkar argüman üretemez, konuşmayı beceremez, haber yapmaya çalışır ya yalan çıkar https://twitter.com/…kcu/status/1070666587806552064 ya da sağdan soldan çalar çırpar https://twitter.com/…y76/status/1015865322019139584

  gazetecilikle en ufak bir alakası yok ama kendisini gazeteci zanneder.

  sosyal medyada o kadar güzel bir ağ kurdu ki galatasaraylı ama objektif kimliğini çok iyi kaptı. basketboldan da zerre anlamamasına rağmen stüdyo efes'e bile çıkabildi.

  televizyonlardaki "galatasaraylı" yorumcu eksikliğini güzel doldurdu. galatasaray'ın 10-20 yıl önceki hatalarını veya mevcut yönetimsel yanlışlarını en üst perdeden bağıra çağıra eleştirdi, galatasarayın rakiplerinin ise minicik boş hamlelerini bile övmekten geri durmadı. niye? çünkü objektif. televizyonun da böyle tiplere ihtiyacı var. yersen. pısırık bir kimliğe bürünüp (belki de karakteri budur bilemem) saç abisinin uslu kardeşi oldu. arada bir atıştıkları da oldu da muhtemelen sokaktaki sıradan bir vatandaş saç ile tartışmaya girse haklı çıkar.

  yahu bu adam marcao'nun sözleşmesine serbest kalma maddesi konulmalı yazan bir taraftara benim fikrimi çaldın dedi. üstelik kendisinin yaptığı araklamalar tescillenmişken.

  vallahi bu kadar rezalet ve çiğliğe rağmen hala ekmek bulabilmesi de takdire şayandır. sezarın hakkı sezara.

  spor medyamızın minicik bir özetidir kendisi.
 • tarık çamdalı önerdiği de anlamalıydık.
 • avrupa süper ligi'ni zaten böyleydi diyerek olumlu ya da olumsuz anlamda bir mantığa oturtan çok kişi var ama argümansız savunan tek adam bu. tivitırda saçmaladığı yetmemiş bir de emre özcan'la yaptıkları yayında her temelsiz savı çürütülmüş, bu çocuğun tek söyleyebildiği şey "aaa bence öyle değil"
 • ya bu adamı tanıdığım için kendimden ve ülkemden utanıyorum. futbolu konuşan adamlara bak, sonra futbolun haline bak. bu adamlarla, böyle bir futbol olur işte. bunu kalkıp premier league, serie-a falan yorumlarken hayal edebiliyor musunuz? çaycı falan olur o stüdyolarda. burada jose mourinho triplerinde.

  bu arada minik bir bilgi vereyim. youtube kanalını ilk açtığı zamanlarda fake izlenmelerle prim yapmaya çalıştı. izlenmeyi kalabalık göstererek, gerçek izleyicilerin dikkatini çekmek vs. 300 bin, 200 bin arasında izlenmeler falan... şu an tüm yorumcuların olduğu programlar ortalama 100 bin izlenmiyorken, sen tek başına nasıl izleneceksin kolpaçino? bir de madem o kadar izleniyordun, niye bıraktın da başka kanallara yamandın? bunu da belirtmiş olayım.
 • dun yayimlanan burnley deplasmani yorumcu sanki kendisi degilmis gibi otursun izlesin. ucuncu dakikada sol tarafta oturan kivircik, cipil arkadasin argumanlara "bu nasil savunma lan" diye delirir heralde.
 • emre özcan'ın hatırına dün burnley deplasmanı yayınını izledim. bu arkadaşın konuşmasına tahammül edemiyorum. konuşsa belki bir şeyler anlatacak ama konuşamıyor da. yayın boyunca kaç defa "ıııııııııııııı" "eeeeeeeeee" diyor sayamıyorum. hiç bir sağlam argüman olmadan sadece karşıt görüş olmak için konuşuyor. bu konuşmaya çalışırken kurdeşen basıyor bana. emre özcan iyi sabretmiş buna. bununla yayına çıkanlara yıpranma tazminatı falan verilsin.
 • ulan yine ne giydirmissiniz elemana be. kesin beraber yayın yaptığın adamlardan birinin trolleri bunlar ugur.

  ha troll değilseniz, kasmayın olm bu kadar. biz de sevdalısı değiliz ama baktık saçmalıyor, iki tıkla başka şeye geçeriz.
89 entry daha