şükela:  tümü | bugün
  • inan özdemir'le beraber özellikle sabaha karşı sundukları nba yayınlarında çok eğleniyorum. gerçekten çok iyi bir uyumları var.

orkun çolakoğlu - kaan kural'dan sonraki jenerasyon için aranan ikiliyi bulmuş gibiyiz.

75-65 bitmiş grizzlies - pistons maçını banttan anlatsalar izlerim gibi. daha önceki bir entry'de eleştirmiştik, övgümüzü de yapalım.
  • acayip hızlı, acayip net bir "ben oldum, ben büyüğüm ve özelim" egosu geliştirdiğine inandığım kişi. yorumcu olarak, genel bilgi olarak bence iyi ama kaan kural veya orkun çolakoğlu'nda kendisindeki havalar yok. zaman içinde demlenip olgunluğunu arttıracağına inanıyorum. şu anki halinde ise net bir "çiğlik" gözüküyor.
  • üstteki iki yoruma katıldığım, henüz olmamış ve çok da ışık vermeyen spor yorumcusu.

orkun çolakoğlu 10 seneyi aşkın süredir kaan kural ile her hafta, bazen iki defa program yaptı, sanırım hepsini dinledim ve tek bir saygısız/ölçüsüz sözünü hatırlamıyorum, ki aralarındaki yaş/tecrübe farkı uğur ozan/orkun'unkine yakın. ama zaten orkun hem aşırı zeki bir adam, hem de sosyal zekası da inanılmaz (ki muhtemelen introvert, ona rağmen). *

şahsi fikrim orkun çolakoğlu arkadaş olarak kendisini çok sevse de uğur ozan kendisine pas verebilen, gelen pasları gole çevirebilen, programı ne sportif, ne mizahi yorumlarla zenginleştirebilen biri değil. olumsuz bir yorum yapmışım gibi de olmasın, kötü bir yorumcu değil kesinlikle, ama iyi de değil. tam bir ortalama, tam bir vasat. belki aralarında nasıl daha iyi olabileceğine dair konuşuyorlardır, yani umarım, çünkü potansiyeli olan fakat kullanamayacak biri gibi duruyor, özünde iyi bir insana benziyor, parlamasını isterim açıkçası.

inan özdemir yeni jenerasyonun bir başka üyesi olarak bu çiğlik denen noktayı çok hızlı aştı ve şu an deneyimine göre oldukça saygı duyulan bir noktaya gelmekte, bence biraz inan'ın yaptığı doğruları gözlemleyip kendisini geliştirebilir.
  • efes pilsen altyapısının tozunu yutmuşluğu vardır.
  • dün gece oynanan warriors - clippers maçı öncesi arkadaşlarla olmeca'larımızı aldık, 2 gruba ayrıldık.

(benim de dahil olduğum) bir grup, uğur ozan "aynen" dediğinde, diğer grup da kaan abi "artı" dediğinde shot atacaktı ama daha hava atışı yapılmadan alkol komasına girdik, şu an 7. serum takılırken yazıyorum. perişan olduk.

arkadaşımız olsan ya da suser olsan ağzına kürekle vuracağız ama socrates bünyesinde olduğun için de kırmızı çizgimiz içinde yer alıyorsun. muhtemelen iyi bir insansın, tanısak çok severiz ama rica ederiz, düşünen spor mecrasında yer alan bir adam bu kadar millenial olmasa daha iyi olmaz mı?

inan özdemir'le beraber, bileklerinize takacağınız bir paket lastiğiyle 1 haftada çözeriz bu meseleyi.

lütfen yapıcı bir yorum olarak düşünün, severek takip ediyoruz.

not: kaan abi'nin gruba n'oldu, bilmiyoruz.
  • işini iyi şekilde yapan s sport spikeri, socratesci. kendisi tam bir troll. severiz
  • en basit haliyle söylersek çiğ bir adam. kendisinden 10 yaş büyük ve en az 3 gömlek daha kaliteli ve kariyerli orkun çolakoğlu'na karşı hareketleri, oğlumlu falan konuşmaları insanın sinirlerini zıplatıyor. ulan gevşek herif, sen daha ortaokula giderken bu adam nba tv'de maç anlatıyordu. azıcık terbiyeni takın ve haddini bil.
  • hayret kimse yazmamış. dün gece basketbol tarihindeki en iyi anlatımlardan birine imza atmıştır. sahadaki duyguyu resmen evimde hissettim. ağzına yüreğine sağlık.

https://twitter.com/…tatus/1378553955899301889?s=19
  • bugün youtube'a düşen çift pota bölümünün başında adam özür diledi. geçen bölümü izlemediğim için gerçek mi şaka mı olduğunu anlayamadım, zira yayının başında orkunco ile 2-3 dakika geyik bastıkları bilinir. üşenmedim, geçen bölümün sonunu açtım. adamlar her zamanki gibi şakalamışlar. bu şakalaşmadan gerginlik çıkartanlar gerçekten izlemesinler bu programları ya. adamların modunu düşürmeyin. o kadar da efendiler ve işlerini titizlikle yapıyorlar ki, şu yorumlarınızı bile ciddiyetle ele alıp cevaplıyorlar.
  • kendinden emin tarzını, konuşma stilini falan seviyorum ama bugün dinlediğim yayında orkun'a “stajyerinmiş gibi program bitirtiyorsun” tarzı bir söz söyledi, beni rahatsız etti.
    tamam orkun duayenlik anlamında henüz bir kaan kural olmayabilir ama potacast ilk yayınlandığında uğur ozan daha lisedeydi, orkun'un stajyerliği o kadar kötü paye değildir, enseyi karartmasın.