şükela:  tümü | bugün
  • taksitli kredi kartının yaratıcısı, young guns projesinin koordinatörü
  • tecrübelerini çok verimli biçimde paylaşan, okuduğum en iyi blog yazarı.
    okuması 5 dakikadan uzun sürmez bloglarının, eğer sürecekse de bölerek dizi şeklinde yazar. hiç yormaz, tatlı tatlı okunur, akademisyen bir profesyonelin düşüncelerinden yararlanılır.
    işimde crmle ilgim yok ama yine de tutuldum. tavsiye edilir.
  • crm uzmanı olmasının yanı sıra çok iyi iş yönetim tecrübeleri olan kişilik. yazılarına yaptığım yorumlarda bana ne kadar çok ayar verse de insanın gözlerinin önündeki perdeyi kaldırıyor. hani insan bilgi edindikçe kendinden daha fazla emin olur ya bu adam insana hep daha az emin olması gerektiğini hatırlatıyor.
  • blog'unda ki harika yazılarını http://www.uzaktancrmegitimi.com/ adresinde derleyerek okuyucularına sunmuş gerçek eğitimci.
  • sap forum'da bugün tanıştığım , eğlenceli kravatları olan mükemmel bir adamdır.
  • alanında uzman olduğu belli olan, blog sayfasında guzel yazıları bulunan bir "profesyonel"... yalnız biraz asagılayıcı bir yanı var... neredeyse tum fikirlerine katılıyorum. ama bazen de kendisine turkiye cok profesyonelligi kaldıracak, bunun hakettiği yeri bulacağı bir yer degil diyesim geliyor.

kolay ders isteyenleri ben de elestiriyorum. ama bunun boyle olması o kisilerin cok kolaycı olmasından cok, dersin iceriginin gercek hayatta cok da ise yaramaması. turkiyede her sey networktur. istediginiz kadar konunuzda uzman olun, istediginiz kadar iyi isler yapın, istediginiz kadar caliskan olun, istediginiz kadar zeki olun, bunların hepsi faso fiso. ha belli noktalarda ise yarar mı yarar. sansınıza kalmis. eger networkunuz varsa, kendinizi pazarlama konusunda iyiyseniz, hele baskasının basarılarını kendinizinkiymis gibi sunabiliyorsanız, kim tutar sizi...
  • (bkz: fikir öldüren adam)

yukarıdaki şekilde google'da arattığınızda ilk dört kendisine ait olan kişi. eşi şule ışınsu özmen bilgi üniversitesi işletme bölümünde profesördür.
  • bugün yaklaşık 5 saat aralıksız bloglarını okuduğum ve anladığım kadarıyla harika bir insan.
  • twitter adresi : @ugurabi

saygi duydugum bir avuc akademisyenden biri, niye? zira kendisinin saglam bir ozel sektor tecrubesi var. calismasi ve sohbeti pek keyiflidir ayrica.
  • özellikle pazarlama alanına merak duyanların takip etmesi gereken öğretim üyesidir.konuşmada o kadar etkili değildir zira ama yazıları mükemmeldir.tadından yenmez..sizi sorgulatmaya iter.sizin günlük sıradan olarak değerlendirdiğiniz bir olaydan bir sürü malzame çıkarır..