• çoğu şehidimiz gibi ağabeyimdir.

mekanı cennet olsun. allah sevdiklerine ve milletimize sabır versin.

edit:imla.
  • ".......icabında vatan cumhuriyet ve vazife uğruna
    seve seve hayatımı feda eyleyeceğime
    namusum üzerine and içerim."

diye yemin etmiş ve sözünde durmuş aslan parçası.

askerin andı
  • toprağa gömülen bir dağ daha, bir menekşe daha sabahlarımız güzel koksun diye.

sebep olan, tetik olan, sevinen kahrolsun, kahrolsun, kahrolsun.
  • bugun cizre'de girdigi catismada agir yaralanan, kaldirildigi hastanede hayata tutunamayan, vaktinden cok once bizleri terk eden insan, basimiz sagolsun.
  • cizre'de şehit olan bordo bereli üsteğmendir. mekanı cennet olsun, hesabı sorumlularından elbet sorulacaktır.
  • camiden okunanlar genelde dikkatimi cekmez. bu sefer verilen sala rahatsiz etti, huzursuz oldum, kim bu, neden boyle okunuyor dedim. sonra soyledi sehit icin okunuyormus. levent camiinden kaldirilacakmis. mekani cennet olsun. millet bu subaylari, askerleri ne kadar umursuyor bilmiyorum ama allah sevenlerine sabir versin.
  • sadece uğur'u şehit eden tetiği çeken el değil, şehadetinde doğrudan veya zamanında harekete geçmeyerek dolaylı olarak payı olan her kim var ise umarım acıların en büyüğünü yaşarlar.
  • allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. henüz beş aylık evliymiş. esi meslektaşım esra taşçı ya da sabir diliyorum.
  • sath-ı müdafaada yitip gitmiş bir başka cevher. o satıh bütün vatandı? ben tek bir bölge görüyorum. müdafaa mı taarruz mu bilmiyoruz ama ne fark eder.

yani oturup da "fenerbahçe rize maçı kadar ilgi görmemiş şehidimizdir" edebiyatı yapmaya gerek yok ve evet hayat devam ediyor, bunu biz de biliyoruz. ama ulan savaş devam ediyor?

pırlanta gibi bir adamdı uğur taşçı. çok yazık oldu.
  • güzel kardeşim. şehit kardeşim. ruhun şad olsun.

uğur'lar ölmez!

https://youtu.be/nnro8hzqqxo
hesabın var mı? giriş yap