şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cok basarili bir doktor olmasinin yaninda iyi bir insan ve iyidebir keman icracisidir
 • iyi doktordur ama malum ego üst sınırlarda
 • prof. dr. gazi yaşargil'in öğrencisi, ünü dünyaya yayılmış beyin cerrahı. halen çalışmalarını istanbul yeditepe üniversite hastanesinde beyin ve sinir cerrahisi ana bilim dalı başkanı olarak devam etmektedir. kendisinden randevu alabilmek olaydır. randevu almayı başarabilirseniz, içeri girdiğinizde uğur türe ile birlikte yüzyılın beyin cerrahı gazi yaşargil'i gördüğünüzde kalakalmanız muhtemeldir.
 • istanbul 2. sulh ceza hakimliği'nin 2016/3230 d. iş sayılı kararı gereğince, bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • bir beyin ameliyatı öncesi araştırmalarımda kendisi ve yaptığı işler hakkında çok iyi şeyler duyup neler yazıldığını okumak için kutsal bilgi kaynağı ekşi sözlüğe girdim. başlık içeriğine erişimin mahkeme kararıyla engellendiğini görüp pek de iyi şeyler yazmadığına kanaat getirdim ve ameliyatı başkasına yaptırmaya karar verdim.

  iyi şeyler yazsa neden engellensin di mi?
 • yeni bir banko vakası olmalı.

  kutsal bilgi kaynağında içerik gizlenmesi genelde hayra yorulmaz da, du bakalım.
 • hakkında bir hastamız ile ilgili pek iyi şeyler yazmama rağmen, entry'min silindiğini görüp şaşırdığım cerrah.
 • değişik karakterli ve parayı feci seven birisidir. en sık kullandığı cümle " bu ameliyatı dünyada sadece ben yapabilirim" dir. hani bu belki de doğru olabilir*ama insan bu cümleyi utanıp sıkılmadan nasıl kurabilir işte o hayret verici.
 • "bu ameliyatı ancak ben yaparım" diyip hastayı alırsanız, sonra yanlış bir müdahale ile ayağıyla yürüyerek gelmiş hastayı ölüm eşiğine getirip bu kez de "bu ameliyatı ben yapamam, zaten mars'ta bile yaptıramazsınız" derseniz ilminiz de hekimliğiniz de insanlığınız da sorgulanır.
  bir insanı, bir aileyi bu kadar çaresiz bırakmanız geçmiş iyi işlerinizle teselli olunamaz. 1 ölüm sizin için istatistiki bir veridir ama o aile için yıkımdır.

  alemin ağzı torba değil, büzemezsiniz.
  meltem banko gibi başlık sildirmekle gerçekler silinmez.

  he bu arada, uğur türe en mütevazı doktor,
  serdar ortaç en güzel sesli şarkıcı,
  banu alkan en iyi karakter oyuncusu,
  ülkemizde bomba patlıyor ama güvenlik zaafiyeti yok.

  parayı sevmediği için hastayı yatırmadan 15 gün önce tüm tutarı yatırdık evet.

  bi de onun sadece ben yaparım diyip sonra ortada bıraktığı ameliyatı çok seçkin ve çok beyefendi başka bir cerraha başarıyla yaptırdık çok şükür. neymiş, sadece o yapar demeyecekmişsin.

  başlık sildiren cerrah.
 • yıllardır tanırım uğur hocayı. birçok hasta tanırım uğur türe ye ameliyat olan.yok hoca. ne derlerse desinler uğur türe iyi hoca dır derdim. uğur türe iyi hocadır. gazi yaşargil iyi hocadır. ama son zamanlarda bir şeyler olmaya başladı uğur hocaya. mahkeme kararları falan. ayrıca hastaları, diğer meslektaşlarına karşı doldurmak hiç yakışmıyor sana hoca. sen işine bak be abicim. bak yukarıda senden muzdarip olan hastaların olduğu yazılar da var(demek ki dünyanın en iyi beyin cerrahı sen değilmişsin). ama hiç bir meslektaşın hastalara ya da sağda solda insanlara seninle ilgili herhangi bir kinayede bulunmuyor. ne oldu da artık meslektaşlarına b.k atmaya başladın. " koca kurt postunu doldurmuş tilki" benzetmesi geliyor insanın aklına(bu rol koca kurt a zaten hiç yakışmıyor, ama tilkinin bu acı değişimini ibretle izliyorum) bakalım daha ne göreceğiz.