şükela:  tümü | bugün
 • istanbul 2. sulh ceza hakimliği'nin 2016/3230 d. iş sayılı kararı gereğince, bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • bir beyin ameliyatı öncesi araştırmalarımda kendisi ve yaptığı işler hakkında çok iyi şeyler duyup neler yazıldığını okumak için kutsal bilgi kaynağı ekşi sözlüğe girdim. başlık içeriğine erişimin mahkeme kararıyla engellendiğini görüp pek de iyi şeyler yazmadığına kanaat getirdim ve ameliyatı başkasına yaptırmaya karar verdim.

  iyi şeyler yazsa neden engellensin di mi?
 • yeni bir banko vakası olmalı.

  kutsal bilgi kaynağında içerik gizlenmesi genelde hayra yorulmaz da, du bakalım.
 • çok iyi bir beyin cerrahı olduğunu iddia eden ama hakkında yazılanları sildiren biri. iyi de ben bu adama neden beynimi emanet edeyim ki şimdi. o kadar beyinsiz değilim bence. sizce?
 • hakkında bir hastamız ile ilgili pek iyi şeyler yazmama rağmen, entry'min silindiğini görüp şaşırdığım cerrah.
 • değişik karakterli ve parayı feci seven birisidir. en sık kullandığı cümle " bu ameliyatı dünyada sadece ben yapabilirim" dir. hani bu belki de doğru olabilir*ama insan bu cümleyi utanıp sıkılmadan nasıl kurabilir işte o hayret verici.
 • tesadüfen başlığa geldim ve gördüğüme şaşırdım. uğur bey için kötü yazacak insan yoktur diye düşünüyorum.
  uğur bey ile yaklaşık 10 yıl önce tanıştım. bir akrabam beyin tümöründen muzdarip idi ve yurtdışı dahil gittikleri prof lar ameliyata yanaşmamıştı. abd bağlantım dolayısı ile gazi yaşargil e ameliyat ettirmeyi düşünürken uğur bey ile öğrencisi olması nedeni ile bağlantı kurduk. uğur bey beyin filmini inceleyip bunu ben yaparım dedi.1 ay sonra ameliyat gerçekleşti. diğer prof ların cevapları nedeni ile yaşamasından ümit kestiğimiz akrabam sapa sağlam şekilde hayatını devam ettiriyor. uğur bey ile daha sonra çeşitli sebepler ile bir çok defa görüştük ve muhabbettimiz de oluşmuştu. kişiliği için diyebileceğim, bu seviyede olup bu mütevazilikte gazi hocadan sonra tanıdığım 2.cerrah kendisidir.mükemmel bir insan. uğur bey için " parayı sever " diyen insan zavallıdır. uğur beyin standart kazancını hayal bile edemeyen insanlar, onun "hak ettiği" rakamı istemesini elştiriyorsa , birgün uğur bey seviyesinde bir cerraha muhtaç olursa hayatı öğrenir. bu adamın türkiyede çalışmalarını sürdürmesi bu ülke için nimettir. girişte yazdığım şekilde, ümitsiz birçok insan gazi hocanın peşine isviçre ve abd ye gitmek zorundaydı. gazi hocaya uğur bey gibi bir cerrah yetiştirdiği için teşekkür ettiğimde, hocanın yaşadığı gurur tamamı ile haklıydı. ve son diyeceğim ; beyin ile ilgili bazı ameliyatları "dünyada" sadece ve sadece gazi yaşargil ve uğur türe yapabiliyor. yani uğur bey der ise bu ameliyatı dünyada sadece ben yapabilirim doğrudur.
 • "bu ameliyatı ancak ben yaparım" diyip hastayı alırsanız, sonra yanlış bir müdahale ile ayağıyla yürüyerek gelmiş hastayı ölüm eşiğine getirip bu kez de "bu ameliyatı ben yapamam, zaten mars'ta bile yaptıramazsınız" derseniz ilminiz de hekimliğiniz de insanlığınız da sorgulanır.
  bir insanı, bir aileyi bu kadar çaresiz bırakmanız geçmiş iyi işlerinizle teselli olunamaz. 1 ölüm sizin için istatistiki bir veridir ama o aile için yıkımdır.

  alemin ağzı torba değil, büzemezsiniz.
  meltem banko gibi başlık sildirmekle gerçekler silinmez.

  he bu arada, uğur türe en mütevazı doktor,
  serdar ortaç en güzel sesli şarkıcı,
  banu alkan en iyi karakter oyuncusu,
  ülkemizde bomba patlıyor ama güvenlik zaafiyeti yok.

  parayı sevmediği için hastayı yatırmadan 15 gün önce tüm tutarı yatırdık evet.

  bi de onun sadece ben yaparım diyip sonra ortada bıraktığı ameliyatı çok seçkin ve çok beyefendi başka bir cerraha başarıyla yaptırdık çok şükür. neymiş, sadece o yapar demeyecekmişsin.

  başlık sildiren cerrah.
 • yıllardır tanırım uğur hocayı. birçok hasta tanırım uğur türe ye ameliyat olan.yok hoca. ne derlerse desinler uğur türe iyi hoca dır derdim. uğur türe iyi hocadır. gazi yaşargil iyi hocadır. ama son zamanlarda bir şeyler olmaya başladı uğur hocaya. mahkeme kararları falan. ayrıca hastaları, diğer meslektaşlarına karşı doldurmak hiç yakışmıyor sana hoca. sen işine bak be abicim. bak yukarıda senden muzdarip olan hastaların olduğu yazılar da var(demek ki dünyanın en iyi beyin cerrahı sen değilmişsin). ama hiç bir meslektaşın hastalara ya da sağda solda insanlara seninle ilgili herhangi bir kinayede bulunmuyor. ne oldu da artık meslektaşlarına b.k atmaya başladın. " koca kurt postunu doldurmuş tilki" benzetmesi geliyor insanın aklına(bu rol koca kurt a zaten hiç yakışmıyor, ama tilkinin bu acı değişimini ibretle izliyorum) bakalım daha ne göreceğiz.