• şike teklifine ''hiç duymayayım abi'' diye yanıt vermiş futbolcudur.

tapelerde geçen konuşmasını için: link

sakatlandığı günü dün gibi hatırlarım buzda zorla oynatılan bir( konyaspor) maçta sakatlanmıştı zaten o maçtan sonra takım resmen 2 3 hafta dökülmüştü. sakatlanana kadar o sezon çok iyi performans göstermişti sonrasında 1.5 seneye yakın futbol oynayamadı.

ilerleyen zamanlarda rijkaard geldi o da yüzüne bakmadı. normal yani elin adamı bizim uğurumuza sahip çıkması beklenemezdi üstüne bir de malum yöneticilerin işlerin başında olması nedeniyle gönderildi. (onu gönderenlere direnip kulüpte kalanlara örnek için semih kaya verilebilir.)

kiralık olduğu günlerde tribünler çağırdığı zaman eliyle döneceğim işareti yaptığı günden beri çok severim. gittiğinden beri uğur uçar'ı ne zaman görsem aklıma sakatlandığı gün gelir ve ameliyattan sonra sakatlanacağımı hissetmiştim gibi kurduğu cümleler döner aklımda.

yaşa koca yürekli çocuk şike konusundaki duruşunla yaşa seni hep savunmuş gitmemesi gerekirdi diyen beni kardeşi tavır almışcasına sevindirdiğin için yaşa.

şimdi geri dönecek diyorlar hakkıdır uğurun bu takıma dönmek ne kansız ne ruhsuz ne karaktersiz adamlara katlandı bu taraftar onurlu gururlu oyunculara hep ihtiyacımız var. gel oynama yedek bekle kadroya gireme gerekirse ama gel en az sabri kadar bu forma için elinden geleni yaparsın gel kötü oyna yine de görelim seni parçalı formanın içinde aslan parçası.
  • sivasspor maçında oyuna girdiği an, diz kapağını bıraktığı konya'da, konyaspor 2. lige düştü..
  • muhtemelen sabri iyi oynasın ya da sakatlanmasın, ben de bu ara kadroya giremeden bu sezonun sonunu getireyim diye dua ediyor. iki sezon sonra kendisini süper ligin yeni takımlarından birinin sezon açılışında açma germe hareketleri yaparken görebiliriz.
  • kardeşim gibi sevdiğim bir çocuk. ankara'ya gitmiş. hayırlısı olsun.

ama yapmayın kardeşim. galatasaray'ın bir sene beşinci, diğer sene üçüncü olmasının tüm hırsını diz kapağı üçe bölünmüş bir adamdan çıkarmaya kimsenin hakkı yok. yeteneğinin sınırlı olduğunu diz kapağı ayrılıp sonrasında kendisini toparlamaya çalıştığında mı anladınız hepiniz? 2007 yılında ortalığın amına koyarken neredeydi kendisini yeteneksiz ilan edenler? federasyonun skandal bir kararla futbol hayatını bitirdiği bir adam hakkında konuştuğunun inadına farkında değil birileri. iki damla yağmur yağdığında buralara "eriycez amına koyiim" diye entry yazan tayfa buz pisti gibi bir sahada dizini galatasaray için üçe ayıran bir adama kafasına göre konuşuyor. kimse bana para, pul, profesyonellik demesin. bu çocuk o sene altyapıdan yeni çıkmıştı, karın tokluğuna oynuyordu. galatasaray'a zerre faydası dokunmayan adamlara gittikten sonra buradan ağıtlar yakanlar kendi evladına düşman gibi davranıyor. sonrasında bir de gidip altyapı romantikliği yapıp çağlar birinci için verilen çocukların arkasından ağlıyor.

ne ayaksınız abicim siz?
  • zamanında çıkıp, "bize para teklif ettiler şike için" dese, "siktir lan yalancı, iftira atma" şeklinde karşılık verileceği için gözümdeki değerini yitirmeyen genç skywalker.
  • sağ bekte sezonun yıldızlarından sabri'yi, sol bekte sezonun yetersizlerinden hakan balta'yı bırak kesmeyi, onlara saha içerisinde otuz sene önce futbol oynamış adnan sezgin kadar bile tehdit oluşturamadı.
    bu saatten sonra namık ekin spor salonuna yazılıp üç ayda boy uzatma seanslarıyla türkiye standartlarında bir stoper boyuna erişemeyeceği için sezon başı kampı ya da sonrası bir keriz bulunabilirse takas, bulunamazsa kiralık olarak verileceğini tahmin ediyorum.

inşallah gelecek sezon boyu zeki çol tarafından yorumlanır.
  • sakatlandıktan sonra memur gibi top oynamaya başladı bu çocuk. risk almıyor, her zaman en güvenlisini en basitini yapıyor. "aman abi benden gitsin de" mantığı var. o amına koduğumun buzlu zemininde sakatlanmadan önce çok feci bindirmeler yapardı sağdan. defansı da iyiydi. şimdi sabri'yi arar olduk.

olm uğur, severim seni. bunu okuyorsan korkma lan toptan. geçti artık. hani benjamin çizgi filminde hollandalı sarışın eleman vardı senin gibi sakatlanmış sonra iyileştiğinde topa girmekten korkar hale gelmişti. sezar abimiz de buna yardım etmişti. izle bak o bölümü acaip dersler çıkartırsın. hadi koçum.
  • ugur ucar'le ilgili daha once bir bilgim olmasa, herkes alkislarken alkislamamasini kinardim. ama 2 temmuz sike sorusturmasi doneminde acik acik "evet fenerbahce macinda ben ve arkdaslarim sike teklifi aldik ama reddettik" demistir. bunlari beyan etmesine ragmen konuyla ilgili hic kimse sportif ceza almamistir. haliyle alkislamamasi gayet normal.
  • erkekler voleybol finalinde, kadınlar voleybol finalinde, kadınlar basketbol finalinde oynadıkları maçları kaybedip, takım halinde seremoniye bile katılmayan kulübün taraftarlarının eleştirdiği futbolcu.

ezikmiş, fair play'den nasibini almamış vs. bak kulüp halinde diyorum.

saygıdan fair play'den bahsederken ikiyüzlülüğün dibine vurmayın bari.
  • ya bıraksınlar bu işi. 2 sene önce sahalarında şampiyon olunca seremoniye katılmayan, geçen sene ip gibi dizilip galatasaray'ı alkışlamayan;

şike mahkumu, ırkçı, yağmacı, hırsız , emek hırsızı kişilerin uğrak noktasıdır.
hesabın var mı? giriş yap