şükela:  tümü | bugün
601 entry daha
 • ne linç ettiniz bu çocuğu ya.adamin tweet'ler inde evet herkese küfür etmiş ama küfür var küfür var. o küfür ler cigerinden içinden gelmemiş belli. zaman geçirmek ,eğlenmek için belki hayatta yaşadıklarıni unutmak bastırmak için edilmiş küfürler.
  nasıl serdarkuzul ferrari buradaki sövgu söyleyenin ağzında başka bir boyuta geçiyor böyle bir durum.
  küfür konusunda yorlamam bu kadar. diğer konu bu çocuğun topluma örnek olacak ,birilerini etkileyecek bir durumda olmadığı zamanlarda en fazla 20 kişinin gördüğü paylaşımlardir bunlar.
  uzatmayalım acun yanlış yapmıştır. yok yaptığının doğru olduguna eminse maçlarda hic mi sovmedi rakip takıma futbolculara.
  evet hepimiz sovduk, sövmekteyiz bizi kızdıran herşeye.
  birakin iki yüzlülüğü.
  uğur okuyorsan buraları takma kafaya koy amina gitsin.
 • küfür etmiş olabilir, yanlış davranışlarla dolu bir gençlik ama kim sövüp sapanlamadı o zamanlar ama mesele o değil. anasını satayım sen yarışma düzenle, adamı seç, herhangi bir araştırma yapmadan al, sonra sosyal medyadan tepki gelince adamı kov. kaç tweeti var adamın. kontrol etsene en baştan madem, saçma sapan reyting kaygıları...
 • diablonun suçu ne peki.
 • inci sözlüğün hayat bulmuş hali.

  benim aklıma şöyle bir şey geliyor, yakın zamanda bunlar cumhurbaşkanlığı sarayında yemek yapacaklar. o yüzden derinlemesine bir istihbarat çalışması yapıldı, uğur da böylece postalanmış oldu.
 • bu olaydan alınması gereken dersler;

  1- kendi adınıza sosyal medya hesabı açmayın
  2- hadi açtınız, oradan ona buna küfür etmeyin
  3- hadi ettiniz, hesabın şifresini unutmayın.
 • acun'a stefan zweig'in korku kitabını tavsiye ederim.

  --- spoiler ---

  "bugün suçsuz biri hüküm giydi" üç yıl önce yapmış olduğu bir hırsızlıktan ötürü cezalandırıldığını söylemişti; bunun haksız olduğu kanaatindeydi çünkü üstünden üç yıl geçtikten sonra o artık aynı insan değildi, suç onun suçu değildi.başka bir insan cezalandırılmıştı, üstelik iki misli çünkü bu üç yıl boyunca zaten sürekli suçunun ortaya çıkartılacağının tedirginliğiyle kendi korkularının zindanında yaşamıştı.
  --- spoiler ---

  kimse on yıl önce attığı twitler yüzünden bugün yargılanamaz. o artık aynı kişi değil. hiç birimiz on yıl önceki biz değiliz.
 • yalnız şaka maka masterchef'in bir numaralı favorisiydi adam. barbo'da dünya mutfağı, tabaklama ve fine-dining eksik, lezzet ve yaratıcılık çok iyi. serhat'ta teknik, tabaklama ve konuşma iyi, lezzette sıkıntı var. uğur'da (tatlı course'u hariç) hepsi vardı.

  feneri acunu boşver de kürtlere karşı ırkçı ifadeler, arkasında duramayacak kadar kötü.
 • kendisini bilmem programı da takip etmiyorum. çok karşıma çıktı tweetlere baktım. küfür güzel bir şey değil ama hepimiz ediyoruz. evet sıkıntılı olanlar var ama burda eleştirenlerin çoğunun benzer bir çok tweeti vardır. programdan gönderilmek için sebeptir bana kalırsa. çünkü iş ahlakına aykırı tweetleri var ve bunlar sebeptir. onun dışında geyik yapılır başka da bir şey yok.
 • yazdıklarının onaylanacak yanı yok. ancak, çocuğun ettiği küfürler politik konuları da içeriyor. kürtleri hedef alan sözler de var.

  bu çocuğu uygunsuz davranışları nedeniyle programdan diskalifiye ettik demek varken, halkın önüne parçalatmak üzere atılması tam bir kötü kalplilik.

  kendi çocukları da olan bir adamın bunu yapması vicdansızlık. gider hukuka verirsin, varsa cezası çeker. ama genç bir çocuğu yıllar önce yazdığı şeylerle linç edilmek üzeri ifşalamak...hele ki konunun çatışmalı bir politik konu içerdiğini bile bile yapmak...

  bu kişinin başına herhangi bir şey gelirse bunun tek sorumlusu acun'dur...bu böyle biline.
21 entry daha