şükela:  tümü | bugün
  • kendi anlattığına göre türkiye'de en genç yaşta profesor ünvanını alan kişi olan marmara universitesi isletme bölümü öğretim üyesi.
  • marmara üniversitesi işletme bölümü yönetim ve organizasyon ana bilim dalı başkanı. 4. sınıfta seçilebilen, yönetimde karar verme teknikleri dersini vermektedir. dünkü dersinde, facebookta kendisi ve dersiyle ilgili yapılan yorumlardan bahsederken, sözlükte pek bir şey olmadığını da belirtti... bu esnada inklings sinsice gülümsedi ve içinden "merak etmeyin bu gece olacak" dedi...
    dersleri muhabbet ortamı oluşturarak işlemektedir, güler yüzlüdür. sınavlarında çok zorlamayacağını da söyledi, daha ne olsun! dersini almayı düşünenlere tavsiye edilir.
  • marmara'da yüksek lisansımı yaparken tanıştığım ve gerçekten sevdiğim sınırlı hocalardan. hem dersleri zevkli geçer, hem de kendisi az bulunan bir özellik olan "anlayış" sahibidir. kendisine bitirme projesi verebilmek için en son anadolu hisarı kampüsüne yeni doğmuş bebeğimle gittim. oldu mu ? olmadı çünkü tarih geçmişti ve ben uykusuzluktan aklı beyninden uçmuş bir kadındım. bahçelievler'e geri dönmüşler kendileri, bu sene kurtuluşunuz yok hocam aftan yararlandım gene kaydımı yeniledim, alıcam o diplomayı azimliyim :)
  • çok sevilen, kompleksten uzak, hakkında bir kişiden bile olumsuz bir görüş duyulmamış, emekli olarak, kültür üniversitesi'nde yeni görevine başlamış genç, eşsiz bilim adamı. hem iq hem eq anlamında üst düzeyde olması o'nu çok değerli bir bilim adamı yapmaktadır. öğrencisi olmaktan daima gurur duymuşumdur. marmara üniversitesi hoca'yı çok arayacaktır.
  • yüksek lisansta bu hocadan ders aldım ve dünyanın en büyük hatasıydı. bu kadar güzel yorumdan sonra kendimden şüphe etmeye başladım. not bakımından efsane kırar. lisansı bilemem ama çalışıyor ve yüksek yapıyorsanız almayın.
    bir kağıt okur yok artık dersin :)