• abone sayısı hızla artan ancak izlenme sayısı bir türlü hak ettiği sayıya ulaşamayan whyshy kanalının kurucusu.

videoların izlenme sayısı ülkemizdeki insanların ıq seviyesiyle bire bir paralellik gösteriyor.
  • başarılı ve sempatik bir kardeşimiz.
  • görünce şaşırdığım internet fenomeni.

videolarını arasıra izliyordum ama bizim mahallenin çocuğu uğur olduğunu yeni öğrendim. dikkatli bakınca harbiden o olduğu anlaşılıyor aslında. abisi özkanla aynı dönemin çocuklarıyız uğur ise o zamanlar bayağı küçüktü. anlayacağınız kısa şortuyla mahallede koşup, yaramazlık yaptığı dönemlerini iyi bilirim.*

gayet başarılı, kaliteli ve güzel işler çıkarıyor ama buraları unutmuş gibi bir hava sezdim. kendine gel uğur sen mınnınasın.*
  • lisansta 1. sınıftayken ortak aldığımız bir ders vardı. o sanırım o zaman yüksek lisans yapıyordu ama emin değilim.

egoist hoca her ders bizi fırçalarken her molada bu çocuk ve yanındaki platin saçlı ablayla kahve içiyordu. normal öğrenciler yorum yapmaya korkarken o biraz ağzını yaya yaya konuşuyordu ama boş koşmuyordu.

boş biri olduğunu düşünmüyorum şu aralar ne tarz videolar çekiyor onu da bilmiyorum ama o dönemlerde izledigim videolar çok amatörceydi hele ayna şakasını unutamıyorum.
  • sadece whyshy ile değil, instagram videolarıyla da beğenimi toplamış şahıs. yaptığı her eleştri, her mizah kalite kokuyor. zeki adam.
  • geçenlerde beşiktaşta dolanırken ( sanırım yeni bir av arıyordu) whyshy adlı yputube kanalının üyelerinden biri. hala cevapların tebessüm olabileceğine dair umut aşılayan bir kanaldır ki
    (bkz: whyshy)
  • whyshy isimli youtube kanalının emektarı.
  • whyshy ekibindeki sakallı adam.
  • hatay aksanı ile tam bir ümraniyeli şeker gibi adam. kıymetini bilin değerlenicek.
hesabın var mı? giriş yap