şükela:  tümü | bugün
5130 entry daha
  • iyi performans gösterip değerini bulan her türk oyuncuyu satacaksın yoksa böyle iyi geçen sezon sonrası saçmalamaya başlıyorlar.
  • 2.5 tl
  • kovacan is basinda

once rakibe pas ver, yetmesin bir de koseye bile gitmeyen topu bakislar icinde icine al

tr'de ayagi en kotu kalecilerden olabilir. genelde taca atardi degajlari bu sefer direk rakibe veriyim dedi
  • kayserispor maçında yediği golle onur kıvrak olma yolunda dev bir adım atmış olan kaleci. fener maçlarında yiyeceği gollerle oluşumunu tamamlayacaktır.
  • az önce evlere şenlik bir gol yedi kayserispor'dan. yaşadığı form düşüklüğü inanılmaz. form geçicidir, klas kalıcıdır derler ama klasını da konuşturamıyor. yaşadığı düşüş dramatik bir hal almaya başladı.
  • oldum olası beğenmedim ben bu kaleciyi. neden bu kadar övülüyor anlamış değilim
  • geçen seneye göre değerlendirince türk lirasından daha hızlı çakılan kaleci.
  • üniversitede okurken süper amatör ligde oynadığım zamanlardan birinde aynı bugün uğurcanın kayseri maçında yaptığı gibi bir hata yapıp golü yedirmiştim. normalde de ayaklarım iyidir. o gün hoca devre arası yanıma gelip senin bu yaptığın hatada dışarıdan bakan bir insan art niyet arar demişti. yedirdiğim gol bugün uğurcanın yaptığı hatanın bire bir replayiydi. süper amatör lig diyorum düşünün…
  • koyu trabzonlu olarak sunu net sekilde anladim, turk'ten kaleci ve forvet olmaz abicim. bir sene iyi performans mi gosterdi? 10 milyon uzeri teklifi gordun mu? hoooppp ilkokul defteri gibi paketleyip kurdelasiyla gonderdin gonderdin, gondermedin bim kataloguna kova olarak yollarsin.

acil sekilde kaleyi taha'ya devretmesi gereken kaleci. bu haliyle kaleci bile derken biraz cekiniyorum, zira sezon basindan beri kalede ugurcan degil bostan korlulugu olsa belki forvetler ulan bunu kacirirsam beni sikerler falan diye strese girerdi de daha az yol yerdik.

cok acil diyorum, bu cocukla olmaz.
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap