5723 entry daha
  • 17 mart 2024 trabzonspor fenerbahçe maçında fenerbahçenin attığı ikinci ve üçüncü golde görüldüğü üzere ayakta durmayı ve pozisyonu karşılamayı bilmeyen, fiziğini kullanarak kalede büyüyemeyen, büyük maçlarda bu hataları sıkça yapan, sözde tecrübeli ve kaliteli file bekçisi. trabzonsporun world class olarak sunduğu ancak gittikçe geriye giden bir diğer oyuncu. (bkz: yusuf yazıcı) (bkz: abdülkadir ömür)

bu adam euro 2024 turnuvasında türkiye a milli futbol takımı as kalecisi olacak. bu grupta iddiamız olacaksa yerinin garanti olmaması şart.
  • trabzonsporun zeki, çevik fakat ahlaksız kalecisidir. trabzon tribünleri neyse bu da aynı boktur.

ahlaksiz dedim biraz acalim. mesela gs den 5 gol yiyip, yenilirken güleceksin , fb ye yenilince konuşacaksın bu, en hafif tabirle şerefsizlik, ahlaksızlıktır.

mesela isi topunu oynamak , parasını kazanmak olan, fb-ts arasındaki rekabete uzak senin meslektaslarına saldiri yapilirken ses etmiyorsan bu ahlaksızlıktır.

livakovic orada yaralı yatiyorken , kendini ipe sapa
    gelmez , bir baltaya sap olamayacak taraftarın önüne atıp durdurmuyorsan, bu ahlaksızlıktır. sonuçta fb deplasmanda ve görgü kurallarına göre sizin misafiriniz. misafirine sahip çıkamıyorsan, ağır olacak belki namusuna sahip çıkamazsın.

gerci kime ne laf anlatıyoruz, tribün neyse ugurcan da o dedik ya. tribünü kursunlanan otobüsü pankart yapan adamlardan ne beklersen ugurcandan da aynısını beklersin. hamsi kafalılar arasında kala kala beyinsizlesmis iyice.

dilerim gideceği kulüp insallah gs olur. layığı orasi bu ahlaksizin. tencere kapak, birbirlerini iyi tamamlar.
  • tanim: milli takimda gormek istemedigim holigan kaleci.

yuzsuz utanmaz dunku mactan sonra cikmis fenerbahce ucuncu golunden once faul vardi diyor.

yuzsuz arsiz utanmaz holigan!!!! senin meslektasina defalarca yabanci madde atildi. adamin cenesi yarildi. gene de cok duzgun adammis, kalkti maci oynamaya bitirmeye calisti. sen olsan kalkmazsin mac tatil olsun diye. adam maci bitirdi, sonra da sahaya bir taraftar girip adama yumruk atti. ya adam kendi helinde efendi duzgun bir adam, gidip adama yumruk atildi yumruk. buna bir uzul ya. taraftara tesekkur ediyoruz diyor yuzsuz. umarim bir gun bir yerde livakovic'in yasadiklarini yasarsin.

sen bir de sporcu, takim kaptani falan olacaksin. mactan sonra yaptigin aciklamaya bak. cik bir utaniyoruz de. biz bu degiliz de. bugun futbol konusulmaz ben sadece livakovic'i dusunuyorum de. ama sen sporcu musun, insan misin. hala holiganlik. hala algiya oynama. sen galatasaray'dan 5 gol yiyen, kadikoy'de mac kazaninca havalara atilan bir holigansin.

golden once faul varmismis. bu mu lan senin mac analizin. o faul de golde kaaaaac aksiyon once, 10 tane o golu engellemek icin firsati var trabzon'un, engelleyemdi. sen o golu o faul'e mi bagliyorsun. bu mu ya senin su macla ilgili analizin. ya sizin golden once faul yok. sahada mesale var mesale. ceza sahasi icinde sis var sis. utanmaz sen o macin 2-2'ye gelmesini normal mi buluyorsun.

bu holiganin kalede oldugu hicbir macta milli takimi desteklemiyorum ben.
  • -ahlaksız
    -cahil
    -kova
    -trabzonlu kaleci
  • geçen sene valencia, bu sene fred, batshuayi derken içindeki zenci aşkını cümle aleme gösteren kova. özellikle batshuayi çok sağlam çaktı bacaklarının arasına. maç sonu taraftara teşekkür ediyor ve yediği golde umut'a faul var diyor. 250 gram utanması, 150 gram ahlakı olsa attıkları ilk golden önce oyunun meşale nedeni ile durmuş, ikinci golden önce ise faul olmayan pozisyon sayesinde penaltı kazandıklarını söylerdi. ama o karakter nerede.
  • bunun yüzünden burcumu söylemekten utanır oldum !
  • atam ne güzel söylemiş ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim diye. 6s'den 5 yediği maçtan sonra ağzı kulaklarında sahayı terketti. dünkü rezaletten sonra ts kaptanı olarak maç sonu röportajında bakalım ne diyecek diye izledim, saha olaylarını sordukları halde tek kelime yorum yapmadı, sanki hakedip de maça ortak olmuş gibi 3. golden önce yapılana dünyanın her yerinde faul çalınır diyor. uğurcan efendi taraftar dediğin neandartellerin yaptığına ne derler peki dünyanın her yerinde?
hesabın var mı? giriş yap