1. on saat kendini anlatabilen ukala.eh be anam sus iki rekat lafini hak eden kisi.
  2. kendisi 52 yaşındadır.
  3. konuşmalarını yazıya dökecek olursak heryerde virgül kullanmamızı gerektirecek cinsten bir konuşma tarzına sahip koreograf.
    bkz şöyle;

konuşmalarını, yazıya, dökecek, olursak, heryerde, virgül, kullanmamızı, gerektirecek, cinsten, bir, konuşma, tarzına, sahip, koreograf, efendim.*
  4. huysuz virjinin tabiriyle : ugurkan kerkenez
  5. ilginç bir gülme tarzına sahip kişi. aaaahahaha aaahahah derken bir yandan ellerini ağzına götürüp, bir yandan da ayaklarını devamlı yere vuruyor.*
  6. her lafında tribünlere oynayan, adeta politikacı edasıyla konuşan kesik kesik konuşup seyircinin tepkisini her an alabilmek için çeşitli ayak oyunlarıan girişen şahıs hatta bu oyunlara borazancıları da dahil etmesi sonuşu her lafından sonra "dıdıdııdıt dıtdıdıt" şeklinde bitip zorlamalı alkış alan kişi.
  7. bir dans yarışmasında "jüri"de oturan ama koreografi'ye "kareografi" diyen.
  8. bir organizasyon sebebi ile yakinen çalışmalarını gördüğüm, onca mallar sürüsüne laf anlatmaya çabalaması, sinirden yerlere yatıp tepinmesi, yüzünün kıpkırmızı olması felan hepsini anlayışla karşıladım..hak verdim mevladan kendisine sabır dilediğim, evliya gönüllü insan.

edit: o piyasanın hepsi mal, malların arasında insan zaten olur mal, sıyrılabilen maşallah.

uğurkan erez hakkında bilgi verin