şükela:  tümü | bugün
  • ukrayna'nin bir koyune arkadasimin dugunu icin gidecegim, gerekli hazirliklara basladim. video kayitlari bile yapacam sonradan teker teker izleyip allah kismet ederse birini secip evlenecem. judging potential level: 20
  • hepi topu 20 sene daş gibi bi fizikle sadece göz doyurmak için yapılan eylemdir. istersen venüsten kız bul zevkin seni bağlar saygımız sonsuzdur da tarhana yapamayan, yufka açıp börek pişiremeyen kızla evlenip nabacan?

düşünüyorum mesela rus kızlarının ceviz kadar kalçası var. yatakta arkadan sarılıp kaşık yapmak istesen yarısı boşa gidecek. her yerden falso veriyor ne anladım bu işten? kıymetini bilin türk kızlarının

altta yazanlar ve gelen mesajlar editi: siz bu yaşa gelip hala trip yiyosanız atarlar tabi. ergenliğimizde biz de yedik tripleri. bi ders çıkarıp ona göre davranmasını öğrenemiyosanız köyden aldığınız rus kızından tribin kralını yersiniz. hamarat türk kızı da var, bi yumurta kıramayanı da. hatta sırf obur olduğumu bildiği için evde yapılan boşnak böreğinden ertesi günü ofise bi tabak getirip masama koyanı da var. sanki 2 erkek birbirinin tıpatıp aynısıymış gibi kızları da genellemeyin amk
  • "rus olsun tarhanayı,böreği hazır alırız "cılar birazdan damlar .
  • tarhanacılar damlamış. gören de bunlara tarhana, erişte yapan var sanır.
  • anadolunun köyleriden sırf tarhana, börek için kız alanları gösteren başlık. rusyalıya börek açmasını öğretiriz de anadolu kezbanının tipini nasıl düzelticez?
  • tarhana sevmem, hamur işi göbek yapar.

edit: eskiden böyle başlıkların altında güzel geyik dönerdi, şimdi millet birbirine giydirme peşinde.
    görende cidden gidip köyden slav kızı falan alacağımızı zanneder. *
  • türk kızı da zaten tarhana yapmayı, yufkayı açmayı bilmiyor ki hem işten yorgun dönüyor, hayat müşterek birlikte hazırlamamız lazım. bu arada mutlaka 'müşterek' hayatımızda onun ihtiyaçlarını da karşılamalıyız sonuçta ayda bir kez kendisiyle sevişme hakkı veriyor bize
    üst gelir grubunun zaten ihtiyacı yok, alt gelir grubu için dahi mantıklı eylemdir
  • bir de yaratıcı fikirler çıkmıyor diyorlar ülkem için.
  • ukrayna veya rusyanın köyündeki kız da bizi bekliyordu. ulan o ingilizce bilmez sen rusça. evde tercümanla mı oturacaksınız. yeme içme alışkanlığı bile tutmaz aga. daha bunun sporu fitness'ı var. olmaz o iş. bizi bozar.