şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: ukranya)
  • bu türkçeyle zaten sen doktor falan olma amk.
  • ankara'da yök binasında denklik belgemi almak için beklerken orada 3 tane ukrayna'da tıp okumuş çocuğa denk geldim.

denklikleri çıkmamış ama sts'ye girip geçerlerse denkliklerini alabileceklermiş.

e dedim sts'yi geçebilecek misiniz? valla geçeriz dediler. onların yalancısıyım
  • (bkz: amerikanya)
  • ygs-lys'de hiçbir şey yapamayıp, "money talks" felsefesiyle -ki buralar aslında o kadar da pahalı sayılmaz- bu tarz yerlerde alanından çok alakasız bölümleri okuyan hatta yetmezmiş gibi daha türkçe konuşamadan bu eğitimi ingilizce alan ve haliyle aşağı yukarı 10 senede falan mezun olan o kadar çok düşük seviyeli vasıfsız genç var ki ülkemizde.

lütfen gideceğiniz doktoru iyi araştırın. sonrasında okulu bir okul süresi kadar daha uzatmış, rüşvet veya kopyayla mezun olmuş, çift haneli iq sahibi, eski bir eşit ağırlık öğrencisine canınızı emanet ettiğinizi aile üyeleriniz vefatınızdan sonra öğrenmesin.

tanım: abisine-ablasına bakarak kendisini az çok tahmin edebileceğimiz bir gencin, yurtdışından kasaplık belgesi alması için yapılan yardım çağrısı.
  • özellikle sonra dönüp türkiye'de çalışmayacaksa o okuyan içim muhteşem güzel bir şeydir; zinhar kaçırılmamalıdır. yalnız çalışmak için geri türkiye'ye dönülmemesi önemli. sağlığımız açısından...
  • baslik sahibinin neden bu kadar elestirildigini anlayamadigim olay.arkadas gayet kibar 1 sekilde yardim istemis.doktorlugun sadexe sayisal zekayla yapilacagini sananlar ve ukranyada malum sebepten okumak isteyip de okuyamayanlara dert olmus olaydir.
  • gözü kapalı gitsin kimlikle seyahat edilen bir ülkenin tıp okullarını hangi babayiğit tanımaz.