• özellikle sonra dönüp türkiye'de çalışmayacaksa o okuyan içim muhteşem güzel bir şeydir; zinhar kaçırılmamalıdır. yalnız çalışmak için geri türkiye'ye dönülmemesi önemli. sağlığımız açısından...
  • kiev teknik üniversitesinin denkliği var
  • baslik sahibinin neden bu kadar elestirildigini anlayamadigim olay.arkadas gayet kibar 1 sekilde yardim istemis.doktorlugun sadexe sayisal zekayla yapilacagini sananlar ve ukranyada malum sebepten okumak isteyip de okuyamayanlara dert olmus olaydir.
  • cevabı burda arıyorsa hiç gitmesine gerek yok.
  • ilk önce okulun türkiye veya ab ülkeleriyle denkliği var mı öğrenilmesi gereken durumdur. zira pek çok tanıdığım sırf denlik olmadığı için yıllarını boşa harcadılar ve mezun olduktan sonra hiçbir yerde işe giremediler.
  • zamanında tıp fakültesine hazırlanırken bir çocuk vardı endüstri meslek lisesi mezunu. derslerdeki başarısızlığını geçtim tavırlarıyla vardığım sonuca göre endüstri meslek lisesinden sonra örgün eğitimden men edilmesi gerektiğini düşünürdüm. iki üç hafta dershaneye gelmişti ardından bir gün ders çalışırken duydum ukrayna'ya tıp okumaya gitmiş.

iki üç dakika hayatı sorgulayıp organik kimya çözmeye devam etmiştim dün gibi hatırlıyorum.

başlığı da bakarsak ukranya'da tıp okumak.
    onun açtığına eminim.

tanıma gelirsek ukranya'da tıp okumak güzel ama ingillicce.
  • ülkemize kadın doğum uzmanı olarak geri dönerler muhtemelen.

ukrayna'da bir erkeğin tıp dahil hiç bir bölümü okuyacağını sanmıyorum tabi ki türk erkeğinden bahsediyorum.
  • ukrayna ve rusya gibi yerlerde doktorluk ayaklar altına düşmüş bir meslektir.hatta avrupa'da da çok bir cazibesi olduğu söylenemez.okuyacaksanız amerika'ya gidip okuyun.ukrayna'da 2.sınıf muamelesi görürsünüz ve denkliği de zor alırsınız.
    türkiye gerçekten, gerek alınan maaş olsun gerekse sosyal statü bakımından birçok avrupa ülkesini sollayacak durumda tıp alanında.okuyabiliyorsanız burada okuyun.
  • neden eşit ağırlık öğrencisine laf atıldığını anlayamadım. bir kasabanın yahut ortalaması oldukça düşük, ne olduğu belirsiz üniversitelerden mezun ücretli öğretmenlerle eğitim verilen bir lisenin sayısal bölümünden mezun olan adam tıpı çalışarak kazanabilir. türkiye derecesi yapmış olan bir okulun eşit ağırlık mezunu bir öğrencisi sınava çalışarak tıp kazanamaz yani? bu kişinin azmi ve istikrarıyla alakalı bir durum. çalışırsa ve hakkını verirse eşit ağırlık mezunu köy çocuğu sosyal bilimler lisesi sözel mezunu da fen lisesi mezunu da okur. yeter ki hakkıyla yapsın.
  • ukrayna kelimesi bile bende inanılmaz heyecan yaratırken orada herhangi birşey okumak sanırım mutluluğun dibi olabilirdi.

siz şimdi seksist, sadece ukraynalı kadınlar kızlar yüzünden böyle diyor diye düşünüyor olabilirsiniz. evet, çok haklısınız. aynen öyle düşünüyorum.

abi ülke kadınının benim üzerimde aşırı çekici bir yanı var. çoğunuzda var biliyorum ama bazısı insan da var “abi ben esmer severim, latin kadından hoşlanırım vs.” diyen. fakat ukraynalı bayanları çok seviyorum, çoh hoş... bunu seks turistleri gibi aşağılamaksızın açık açık bir iltifat şeklinde dile getirmek istiyorum!

tanım: güzel bir eğitim süreci!

(bkz: ukraynalı kızlar eklesin)
hesabın var mı? giriş yap