şükela:  tümü | bugün
  • internetten tanıştığı izmirli adamın davetine icabet eden ukraynalı kadın svetlana bilmemne, izmir'de cinsel saldırıya uğramış. dayak yemiş ve tecavüz edilmiş. yani bildiğin tecavüz. saldırıda zavallı kadının vajinası yırtılmış.

edit : bir kaynakta otel odası başka bir kaynakta sokak diyor. ben de kararsız kaldım.

tecavüze uğrayan kadın yaşam mücadelesi veriyormuş
  • velev ki parada anlaşamadılar, velev ki kadın seks işçisi.

vajinasını parçalamak mı lazım?

tanım: tecavüzdür.

ek: bir üstte valar m0rghulis isimli dananın entrysi vardı. silmiş.
  • hayvan gibi şey etmişler.
  • senegal mi neredeydi hatırlamıyorum, gugıllayamacağım da; bir türk hostesin iki zenci yarmayla yaşadığı tecrübeyi akla getirmiş olay.

gugılladım ekşi ilk sırada çıktı: (bkz: thy hostesi fantezi kurbanı).
  • şimdi insanımızın yüzde 80'inin gece yarısı orada ne işi vardı ya da su testisi su yolunda kırılır diye düşünmüyorsa ben de bu ülkeyi tanımamışım.
  • ülkeyi dış dünyaya daha düzgün tanıtmak için tüm ülke bir tarafını yırtıyor.

iki gün üst üste yaşananlara bak bir de;

önce youtuber denilen işsiz güçsüz veletlerden birisi avrupa futbolunun en büyük kupasına ev sahipliği yaparken, sahaya "fuck off" yazılı bir tişörtle giriyor

şimdi de insanlıktan nasibini almamış bir vatandaş ukraynalı bir kadını kan kaybından öldürecek hale getiriyor.

keşke bunları ve bunlar gibi ülke imajına zarar veren malları sınırdışı edebilsek.

tanım: tecavüze uğrayan ukraynalı kadının başına gelen elim hadise