şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tek rakipleri olan rus kizlarindan daha esmer, kaprisli, somurtkan ve zor olmalarina karsin yine de en yakin takipcilerini yaklasik olarak ikiye katlarlar.
 • cis ulkeleri mensuplarindan ogrendigim kadari ile rus kizlarindan kilosuna bakilarak ayrilabilecek kiz grubu. rus kizlari 36 ila 40 beden arasinda seyrederken, ukrayna kizlari 40 ila 44 arasinda dolanir. yani rus sandiginiz bir kiz, ortalama bir rus kizindan daha besili ise ve dahi memesi varsa ukraynalidir. her ne kadar son donemdeki diyetle ipince olma ziriltisi nedeni ile bu olcut cok net sonuclar vermese de, genel gidisati anlamak acisindan yararlidir.
 • bir donemin comecon ulkelerinde yasamis ve akabinde gucluklerle bogusmus her milletin kadini gibidir. erkeklerinden daha caliskan, daha guclu, daha beceriklidirler. kiev'de 30 m2, at baglasan durmayacak eve asgari 300 kusur dolar bayilmak ve hic de kolay olmayan kosullarda yasamlarini surdurmek zorundadirlar. kendi ulkesinin en elit tabakasindan birini alip orta halli bir bekar evine getirdiginiz zaman, sizi cok zengin biri sanmalari muhtemeldir. hele bir de wireless internet'iniz varsa, kazandiginiz parayi tahayyul edemeyebilirler.

  hak ettikleri ile sahip olduklari arasindaki ucurum en yuksek olanlar arasindadirlar kanimca.

  cis ulkeleri kizlari arasinda en sevdigim, en rahat anlastigim ve en rahat muhabbet kurabildigim kizlar bunlardan cikti bugune kadar. varsin hep oyle kalsinlar.
 • giyinmesini bilmedikleri bir gerçektir. uzun yıllar kapalı bir toplumda yaşamış olmanın etkisiyle, dışarıdaki modayı yakından takip edemediklerinden olsa gerek, bir köşe başında, 60'lardan fırlamış gibi, karışık desenli uzun elbisesi, kabarık, kalıplanmış saç modeliyle annenizin gençlik fotoğrafıyla burun buruna gelebilirsiniz (şunun gibi: http://filmfanatic.org/…ploads/2006/05/dorisday.jpg). rüküşlükte onlarla yarışabilecek tek grup, bir kısmı uçakta, bir kısmı atatürk havalimanı'na konar konmaz başörtülerini, pardesülerini atan, "bu da aynı uçakta mıydı yahu?" dedirten alacalı, bulacalı, rengârenk giyinmiş, boya küpü iranlı kadınlardır.

  kadınlıklarını abartıyorlar, kış günü mini etekle, göbekleri açıkta, illa ki leopar desenli bir kıyafet parçası, boncuklu, süslemeli, başka hiçbir yerde kolay kolay göremeyeceğiniz göz alıcı çizmelerle gezebiliyorlar, uzun kırmızı tırnaklarıyla göz tırmalayabiliyorlar.

  zarf bu... ama ya mazruf? ah, o mazruf?
 • tarihçi yavuz selim karakışla hocamız bir derste ukraynalı kızlar ile ilgili konuya şöyle bir bakış açısı getirerek biz gençleri aydınlatmıştı: bilindiği gibi ülkemizde balkanlar bölgesinden ve slav ırkından gelen hatunlara yoğun bir ilgi vardır. bu ilgi son zamanlarda oluşmuş birşey değildir. osmanlı'daki sultanların ve paşaların haremleri ağırlıklı olarak bu coğrafyadan gelen hatunlarla doluydu. bu da bize neyi gösterir, bir milletin tarih boyu değişmeyen bazı temel zevkleri ve ortak beğenileri vardır. :)
  kanuni sultan süleyman'ın gözdesi hürrem sultan'ın (roxelana) da bir ukraynalı olduğunu belirtmek lazım bu noktada.
 • televizyondaki tecavüz haberi sonrasın da diyalog
  e-al işte böyle açık saçık giyinirseniz olacağı bu
  k-sizinkiler gibi karaçarşaflara mı kapanalım yani!
  e-ne alaka!kapan diyen mi var, süper mini etek giyin diyen mi var?
  k-ne yani kötümü bir erkek için
  e-yoo hmm ehöm güzel tabi de sonra tecavüz filan böyle olaylar
  k-bakmak serbest dokunmak yasak.
 • kiev orospu nasihatlari'na sebebiyet veren insan grubu