şükela:  tümü | bugün
 • dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu, türkiye ile ukrayna'nın sadece kimlik kartıyla seyahat için mutabakata vardığını belirterek, "karşılıklı ziyaret ve turist sayısını artırmak istiyoruz. haklarımız arasında daha fazla temas olsun istiyoruz. o nedenle bundan sonraki süreçte vatandaşlarımızının pasaporta ihtiyaç duymadan sadece kimlikleriyle ülkelerimizi ziyaret etmesi için hazırlıkları tamamladık. yaz gelmeden bunu başaracağız" dedi.

  kaynak
 • ahan da link

  aids insidasında ciddi artış yaşatacak hadise..

  hayırlı olsun.

  ek; e kesme işareti de eklensin artık , o kadar müjde verdik.
 • "karşılıklı ziyaret ve turist sayısını artırmak istiyoruz. haklarımız arasında daha fazla temas olsun istiyoruz..."

  hadi yine iyisin türk erkeği. eheheh.
 • zafer algöz'ün yahşi batıdaki bir repliği aklıma geldi nedendir bilinmez, istemsizce...

  "..doğru söyle pompada mıydın?"

  mevlüt çavuşoğlunun açıklamasından bir kısım:

  "..karşılıklı ziyaret ve turist sayısını artırmak istiyoruz. halklarımız arasında daha fazla temas olsun istiyoruz."

  temas diyor et ete değsin diyor, aids diyor. :/

  yapmayın etmeyin oyuna gelmeyin..
 • bakan çavuşoğlu az önce açıkladı.

  dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu, türkiye ile ukrayna’nın sadece kimlik kartıyla seyahat için mutabakata vardığını belirterek, “karşılıklı ziyaret ve turist sayısını artırmak istiyoruz. halklarımız arasında daha fazla temas olsun istiyoruz. o nedenle bundan sonraki süreçte vatandaşlarımızın pasaporta ihtiyaç duymadan sadece kimlikleriyle ülkelerimizi ziyaret etmesi için hazırlıkları tamamladık. yaz gelmeden bunu başaracağız” dedi.

  (bkz: temas)

  kaynak 1

  kaynak 2
 • çok kısa bir süre sonra şakalar komiklikler alıp başını yürüyecektir burada;

  orayı yıkarlar
  türk erkekleri
  seks
  ukrayna kızları

  (bkz: az sonra)
 • geç kaldınız. biz hiç bi' ülkeye basmadan gidip geliyorduk zaten.
 • beyler siz hic son zamanlarda ukrayna'da herhangi bir şehre gezmeye gittiniz mi? sehir merkezlerindeki görüntü size bağcılar'ı eminönü'nü hatirlatmadi mi? güney plajlarimizda beyaz atletle guneslenip kari kiz kesen barzolar lviv merkezde de turememisler mi? tıpkı türkiye'de oldugu gibi yasamaya çalışıp bu insanlari rahatsiz ettiklerini hic gozlemlemediniz mi? ukrayna'da sırf bu yuzden inanilmaz bir türk nefreti oluşmakta. bu kaniya nerden vardin mal misin? diye soracak olursaniz, dinamo kiev besiktas macindaki tribün olaylarına bakabilirsiniz. durduk yere ülkelerini karıştıran ruslar durrken neden turklerden nefret etsin ki bu insanlar. çünkü turk insani olarak oraya giden adamlar kisisel gelisimini saglayamamis, ukraynali kadinlari yataga atilacak birer mal olarak gören ve daha once bir kadına yaklasip yaklasmadigi bir soru isareti olan adamlar.