şükela:  tümü | bugün
 • ukulele, cavaquinho çalmaya merakı olanlar için güzel bir platform. üzerime saldırmanızdan önce söyleyeyim organizasyonun arkasındaki kişiyi uzun zamandır tanıyorum nasıl emeklerle şu an olduğu kaliteye geldiğini de biliyorum o nedenle yaptığımın reklamdan ziyade işini hakkıyla yapan bir dosta destek olarak algılamanızı tercih ederim.

  sanatın ve sanatçının dostu limon gururla sunar.
  http://www.ukuleleistanbul.com/

  "ukulele istanbul, 2013 yılından beri istanbul’da ukulele eğitimleri veren, ukulele ile ilgili çeşitli etkinlikler, atölye ve workshoplar düzenleyen ve birçok müzik okulu ile birlikte faaliyet gösteren bir platformdur. bu platformda her seviyeden ukulele öğrencisi için grup dersleri veya özel ders hizmetleri verilmesinin yanı sıra ukulelenin daha çok insana tanıtılması ve bu enstrumanın sevdirilmesi amaçlanmaktadır. "

  facebook
  instagram
 • kendisiyle yapılmış bir söyleşi için şuraya bakılabilinir.
 • bu neşeli enstrümanı çalmayı öğrenmek için kesinlikle doğru adres. kurucu eğitmeni erkin soylu bu konuda gayet yetkin ve sabırlı bir öğretmen. grup dersleri ve özel dersleri var. ayrıca türkiye'de giderek sayıları artan ukulele severleri bir araya getirmeyi misyon edindikleri için, derslerin yanısıra 15 günde bir tüm öğrenciler ukulele çalıp söylemek için club ukulele istanbul olarak toplanıyorlar. pek şukela, pek keyifli ortam.