şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizde nerdeyse her şeyin mobil uygulaması varken kurye için de böyle bir şeyin olduğunu öğrendiğimde şaşırdığım uygulama.
    ulakapp
  • 8 dakikalık esenler-aksaray mesafesine 23 lira fiyat veren uygulama.
  • gönderilerinizi ve siparişlerinizi mobil uygulamalardan ve web sitesinden hızlıca halledebildiğiniz yeni türk girişimi.

ios uygulamasından bir kaç kere kullandım, açıkcası etrafım kuryelerle çevrili olmadığından böyle bir uygulamam olması çok çok işime geliyor.
  • geçen senelerde webrazzi’de karşıma çıkan, işim düştüğünde kullanırım dediğim, geçen günlerde işim düştüğünde umarım batmamışlardır (malum, start up’ların çoğu batıyor) diye websitesine girip, bir oh çekip, gönderim yaptığım kurye şirketidir.
  • cumartesi günü saat 5ten sonra ataşehir’den gayrettepe’deki ofisime rollup getirttiğim uygulama. uygulama dediğime bakmayın acil çağrı kısmından aradım söyledim ben de. valla ne olursa olsun kendimi gelenekselcilikten alamıyorum benim gibi adamı da düşünmüşler sağolsunlar.
  • ben de alternatif arıyordum. elleriniz dert görmesin dedirten hizmet. tavsiye edilir.
  • websitesinde adresi haritadan işaretleyemediğim için işlemimi tamamlayamayıp acil çağrıyı kullanmak zorunda kaldım. normalde acil çağrı servisinden daha fazla para istiyorlar fakat ben onlara bu sıkıntımı anlattığımda benden bu parayı almayacaklarını dile getirdikleri için kuryeyi çağırdım. yarım saat dediler bir saatte geldi (hadi buna okayim istanbulda yaşıyoruz sonuçta göbek biyerdeyiz) paketimi verdim gitti. diğer yerlere göre ucuza da geldi. yine işim düşerse kullanıcam ama web sitesindeki bu sıkıntıyı çözmeleri lazımdır.
  • klasik kurye hizmetlerinden daha sağlıklı duruyor. daha kullanmadım ama denemekten zarar gelmez. türkiye'deki kuryeleri 'mal indirem mi abi' kafasından çıkartırlar umarım.
  • istanbul'da kurulup anadolu yakası'na hizmet veren nadir girişimlerden. mobil app'in içinde bursa'yı gördüğüm icin balkona bursaspor bayrağı astım. şaka. asabilirim de, belli değil. evet.
  • rozet yaptırıyoruz, numune hazırlamışlar ama öyle üşendim ki gidip almaya.. aklıma ulak geldi hemen açıp baktım kasımpaşa-mecidiyeköy arası 17 tl çıktı hemen girdim adresleri. motorlu kurye benim yerime numuneleri aldı ve ofisime getirdi 1 saat falan sürdü sanırım. müthiş hizmet ki sadece evrak ile sınırlı değil bence hayal gücümüzü zorlayabiliriz.