şükela:  tümü | bugün
  • söz ve müziği grup yorum a ait,en az uğurlama kadar etkileyici olan muazzam şarkı..
  • gurbetteyken insanı darmaduman eden şarkıdır, özlem özlem dedikçe dağılır gidersiniz, özler, özler ve ağlarsınız...
  • 15 nisan 2012 grup yorum konseri'nde aylin aslım çok içli ve bir o derece de güzel yorumlamıştır.

buradan buyrun
  • sözlerine bakınca umutsuzluk içinden umut veriyor gibi ama melodisiyle insanı kederlendiren inanılmaz güzel grup yorum eseri.
  • dinledikçe bana sonbahar filmini hatırlatan hüzünlü, hasret dolu eserdir.
  • her ne sebeple olursa olsun başlığı altına yazılan herhangi bir entry'nin silinmeyi hak etmediği, insanı darmadağın eden ama içinde umut kırıntıları da barındıran muazzam ötesi eser.

elbette ki ulaşır sana...
  • aylin aslım'ın güzel yorumunun resmi versiyonu da yayınlanmış. buradan dinleyebilirsiniz.

not : resmi versiyon kaybolmuş
  • muhteşem bir grup yorum eseri. sıyrılıp gelen ile beraber adeta buram buram grup yorum kokuyor.

yüreğimden sevda sevda,
    türküler söylesem sana,
    tel örgüler arkasından
    ulaşır m’ola, ulaşır m’ola...

bugun, yağmurun şiddetini arttırdığı anlarda sanki kulağıma grup yorum tarafından fısıldandı ya da bana öyle geldi. taktım kulaklığı, sesi maksimum seviyeye getirdim. bir, iki, üç belki on sefer dinledim. insanı alıp o kadar uzaklara götürüyor ki, herşeyi bırakıp kaçasın geliyor hayattan.
  • sözleri şoyle olan grup yorum parçası:

"köyümde açmıştır şimdi nar çiçekleri özlem özlem
    yüreğimden sevda sevda türküler söylesem sana
    tel örgüler arasından ulaşır m'ola
    o en güzel yarınlara erişir m'ola

kör baskılar karanlıklar demir kapılar taş duvarlar
    olsa da dört bir yanımda söylerim türkümü sana
    kuş sesinden dağ yelinden ulaşır sana
    ulaşır sana o en güzel yarınlarda erişir sana"
  • özlemin açtığı yaralara yürekten yakılan şarkılar serisinden bir adet eser...kuşların o güzel sesinden, en güzel yarınlara ulaştığımızı duyarız elbet bir gün.