şükela:  tümü | bugün soru sor
 • skyrim'in özgürlüğü için savaşmıyordur. kendisi egoist biri olduğundan dolayı tek amacı daha fazla güç ve şöhrettir.

  skyrim'in özgürlüğü adı altında çevresindekilerin beynine girip esasında skyrim'i kendi çatısı altında toplayıp, istediği gibi at koşturmaktır ulfric'in amacı. bu amaç için sırf adı daha gür yankılansın diye kadim dostunu adil olmayan bir düelloda öldürüp hızla kaçmıştır. gidip efendi gibi konuşsa dostu olan kral, ulfric'in yanında olurdu zaten. her boku geçtim, bu it skyrim'de kendi imparatorluğunu kursa, biz morrowind'den göç eden kara elfler ne yapardık peki? zaten bu nord zorbalarına kendimizi kabullendirmek için gece gündüz köpek gibi çalışıyoruz..

  bakın gençler, ayık olun. skyrim'in özgürlüğü ulfric gibi barbarların ne kadar az olduğu ile doğru orantılıdır. nerede bir stormcloak görürseniz affetmeyin, ulfric'e selamlarınızı gönderin..
 • bazı kendini bilmezlerin hakkında umarsızca atıp tuttuğu, skyrim'in bağımsızlığı için canını feda etmeye hazır büyük komutan, özgürlük savaşçısı, ulu önder.

  (bkz: gelmeyin ulan üstüme)
 • skyrim'de imralı bulunmamasının mağduriyetini yaşamış oyun karakteridir.
 • skyrim'i kantır gibi oynayan tinercilerin yeni ilahı. etrafı keşfedip, bir sürü muhabete girseler ulfric hakkındaki gerçekleri tek tek öğrenecekler halbuki.

  stormcloak cyrodiil için çok tehlikeli bir oluşumdur ve ulfric stormcloak'da bu oluşumun lideridir.
 • thalmorların hakkında bölücü bu destekleyelim amk dediği adam. sözlüğe yeni yazar oluyor olsaydım nick olarak seçebilirdim, dovahkiin ya da paarthurnax ile beraber çok güzel nick olur bunlardan.
 • "i fight for the men i've held in my arms, dying on foreign soil! i fight for their wives and children, whose names i heard whispered in their last breath...i fight so that all the fighting i've already done hasn't been for nothing! i fight... because i must." demiş kutlu kişilik. talos onu korusun!
 • bana her yönden atatürk'ü anımsatan insan.

  bir imparatorluk düşün, dünyanın dört bir tarafında toprakları var ve onlar için savaşıyor. daha sonra bu imparatorluk hantallığından dolayı yeniliyor ve bifill işgal ediliyor. o sırada kendi bölgesindeki etnik grubun daima imparatorluk için savaştığını, hammerfell(yemen) çöllerinde bir hiç için heba olduğunu belirtiyor ve kendi milli devletlerini kurmaları için imparatorluk güçlerine ve işgalci güçlere savaş açıyor. bu milli isyanı bastırmak için işgalci güçler imparatorluk yanındaymış gibi gözükse de alttan alta her olasılığa hazır oluyorlar.
 • atatürk'ü anımsatıyormuş.. şaka gibi..

  amacı özgürlük değil, kendi egolarını tatmin etmek olan, bu uğurda sırf adı duyulsun diye kadim dostunu katleden birisi ulfric. ulfric dark eflere karşı ırkçlığın kralını yapmakta. sadece dark elf değil, bu nordlar argonianlara da khajiitlere de aynı şekilde yaklaşıyorlar. ve ulfric skyrim'i işgal edip, bu koca toprakları tek bir ırk haline getirecekti. imperial şehirlerini de gördük, her ırk belli bir düzen ve barış içinde yuvarlanıp gidiyordu.

  skyrim'de khajiit, argonian ve orc ırklarından gördüklerinizi toplasanız en baba yüz, iki yüz kişi çıkar. geri kalanlar hep insan.. böyle bir yer skyrim ve bu mentaliteyi sadece nordlara indirgemek isteyen birisi ulfric.

  imperial city'de baba bi orc vardı, kendi silah ve zırh dükkanı falan. skyrim'de ise orklar dışlandıklarından, dağlara yakın yerde, kendi kurdukları sağlam korunan yerlerde yaşıyorlar. geçen bu ork strongholdlardan birine gidip, bi ork ile koyu bir sohbete daldım. ulfric'e sövüp, stormcloak öldürmenin onun için bir zevk olduğunu söyledi bana..
 • tip olarak eddard stark'ı anımsatır.
 • tip olarak eddard stark'ı anımsatsa da "adamlık" olarak 10'da biri değildir.