• 'uefa bayern münih'in başarılarını çekemediği için, merkel'le birleşip bayern'i ele geçirmeye çalışıyorlar. işin içinde yuvarlak masa şövalyeleri de var. büyük bayern taraftarı bizi hep destekleyecektir.'' savunmasını yapmayı aklına getirmediği için sessiz sedasız istifa edip, 3.5 yıl hapis cezası almış büyük başkan.
  • uli hoeness 'in mesut özil hakkında bu kadar sert konuşmasının tek bir nedeni var, mesut'un bayern le ilgili bağının olmaması. mesut özil bayern de oynamadan direk real madrid'e transfer olmuştu. bu arkadaş ister ki almanya da yıldızı parlayan her futbolcu bu bayern için oynasın.

yoksa kendi takımında ki rezil müller performansından bir yıl oynamadan kaleye geçen neuer'den ya da leroy sane'nin milli takıma alınmaması hakkında konuşmaz.
  • "ailemle yaptığım görüşmeler sonunda mahkeme kararını kabul etmeye karar verdim. avukatıma temyize gitmemesi talimatı verdim. bu benim terbiye anlayışımla ve kişisel sorumluluğumla uyuşmaktadır. vergi kaçırmış olmak benim hayatımın hatasıydı. bunun sonuçlarına katlanacağım." şeklinde açıklama yapmış zat. ülkemizde olanlarla karşılaştırınca kulağa ne kadar komik geliyor değil mi?
  • halbuki hapse girmeyi kabul edeceğine milyonlarca münih taraftarını sokaklara dökse hakkındaki suçlamalardan kurtulacak. almanyanın son kalesi münih gibi hamasi laflar üretip hükümet karşıtlarını kendi safına da çekebilir ve hakkındaki suçlamalardan sıyrılabilirdi.
  • 'dirk nowitzki'yi bayern munich basket takımına düşünüyor musunuz?' şeklindeki soruya 'biz huzur evi değiliz' şeklinde cevap vermiş. 60 ını devirmesine veriyor, kendisine akıl fikir diliyoruz.
  • ırkçı bir alman.

mesut'un erdoğan ile olan durumunu yanlış bulsam ve bazı açılardan almanlara da hak versem de almanların bu duruma verdiği tepki farklı bir boyuta ve çirkinliğe ulaştı. her zaman söylerim. bu almanlar ne kadar yahudi soykırımını utanç kabul edip suçluluk hissediyor gibi yapsalar da her zaman içlerinde ırkçı bir damar var ve yaptıkları şeyi hiçbir zaman tam anlamıyla yanlış bulmadılar. 70 yıldır yaptıkları sadece koca bir ikiyüzlülüktü. bu utancı yapanlar bu tiplerin anneleri, babalarıydı ve 70 yıl gibi bir süre ve aradaki 1 kuşak farkı insanları ve fikirlerini değiştirecek, hatalarını kabul ettirecek ve bu düşünceleri silmelerine tamamen yetecek bir süre değil. mesut'un bu ve bunun gibilere verdiği cevap onların yaptığı iki yüzlülüğü gözler önüne serince de artık bunu saklamakta bir beis görmeyip türlü saçma eleştiriler yapmaya başladılar.
  • vergi kaçakçısı, hırsız bir orospu çocuğunun tekidir.

ulan it geçmişin ortada, utanmadan millete ahlak dersi mi veriyorsun bir de.

senin ülkenin mahkemeleri seni mahkum etmiş, kaçakçı, hırsız diye damgalamış hala yüzün kızarmıyor it.

mesut'u pek sevmezdim ama senin gibi domuz kılıklı orospu çocuklarına karşı savunmazsam bana da yazıklar olsun.
  • kendisi ırkçı bir orospu çocuğudur.
  • neymar transferi için bayern münih'in de adı geçtiğinde, bana göre futbol tarihinin en baba laf sokmasını kendisi gerçekleştirmiştir.

"biz transfer yaparken diğerleri gibi bankanın kredi bölümüne değil, veznesine gideriz."

benim de kasamda nakit 400 milyon euro olsa ben de böyle derim tabi...
  • almanyanın aziz yıldırımıdır.
hesabın var mı? giriş yap