• ne kadar başarısız bir muhalefet olduğunun göstergesidir.

paramız her gün değer kaybediyor, fakirleşiyoruz ülkenin ne kadar kötü yönetildiğinin herkes farkına varmaya başlıyor ama iktidarın yerine tercih edebileceği muhalefet bulamıyor. elinde "ekonomi" gibi bir koz varken bunu kullanarak iktidar olamayan muhalefetin oturup bir düşünmesi gerekiyor. he onlarda düşünecek kapasite var mı bilmiyorum anca birbirlerini yesinler, bölünsünler.
  • aman kılıçdaroğlu beyin koltuğuna zeval gelmesin

(bkz: koltuk sevdası)
  • sesini çıkarsa nolacak? cb yine ben muhalefete hesap mı vereceğim diye geçiştirmeyecek mi?
  • muhalifi chp olanın iktidarı akp olur.
  • batıranlar susuyor ise başkalarının konuşmasının fayda etmeyeceğindendir.

vatandaş yıllardır konuştu, her türlü bilim insanı, ekonomist yıllardır konuştu da ne oldu.
  • chp’nin bir şey demesine gerek olmadığı için olmasın? nitekim ekonomi gereken her şeyi söylüyor şu an. araya girip parazit yapmıyorlar hiç. gayet akıllı bir strateji. kusura bakmayın ama buradan mağduriyet çıkaramayacaksınız.
  • +üzeyir abi sen dilsiz değilsin, niye hiç konuşmuyorsun?
    -bir ara çok konuştum, hiç faydasını görmedim, bıraktım.
  • goddammit chp what you doing man fuck yo man fuck you!

şaka şaka sübhaneke.

chp napsın garibim eeere bekliyo işte.
  • ulan konuşsa sanki bir şeyler değişecek adamlar tek adamla ülke yönetiyor geçti o eskiden muhalefet konuştuğunda en azından bir şeyleri değiştirebilme gücü vardı şimdi her şeyi bilen bir tek adamımız var.
  • cehape hiç konuşmadan daha çok oy aldığını keşfetti.
    bırakın dokunmayın dedeye.
hesabın var mı? giriş yap