şükela:  tümü | bugün
  • 15 lirayı bi garibandan sakınanlar, hayvana verilen bir lokma ekmeği kıskananlar, hayat pahalı eyyyy ahali açız açızz !!! diye yırtınanların bu tarz şeylere parası var. her sinemaya giden böyle mi? yoo nerden çıktı ağam?
  • bu hafta yapmayi planladigim eylem. evet , aptal guldurusu seviyorum. evet, sinemaya gitmezsem ulke kurtulmayacak. o kadar sokaklara dokulduk bi bok olmadi bir de boyle gosterelim tepkimizi.
  • tam sümeyye trolü işi.
  • tam zamanı değil mi son recep ivedik filminin çıkmasının? e batıyoruz madem son paramızı da gişe de yiyelim böhü böhü diye gülen rutin bir karaktere rekor kırdıralım, milliyet vb. haber siteleri ülkenin çöküşünü haber yapamamakta böyle haberlere ihtiyacı var gişe de yine birinci ilk üç günde zibil milyon kez izlendi vs vs. ülkenin kendinden kaçma saklanma durumu olsa gerek, anlamsız. hani çok canın sıkkınken unutmak için mastürbasyon yapmak gibi bir şey olsa gerek.
  • bence doğru bir tercihtir. ülke batarken arka fon olarak pek uyumlu olur. bir nevi film şeridi sendromu.
  • ya ne izlicez canına yandığım. merkez bankası para politikası bizim salonda tartışılmıyor ki?. ekşi sözlük aracılığıyla çağrı yapayım. gelsinler. benim fikirlerimi de az çok dinlesinler. ben de recep ivedik ten vazgeçeyim. dinlenmediiğim yerde, ne izleyem mamut ne izleyem?
  • haklı bir tercihtir. film, adaşı olduğu kişinin tarzını kısmen de olsa yansıtmaktadır.