şükela:  tümü | bugün
 • son 1 yıl içinde,
  5 arkadaşımdan 3'ü işsiz kalmış.
  bu insanlar yeni evlendi,
  çocuk yaptılar,
  ev satın aldılar,
  geleceğe dair tatlı hayaller kurdular.

  refah, bolluk, adalet, kalkınma dedikleri bu mu ?

  hülasa ekonomi kötüye gitse ne olur, ülkenin kaderi nereye gidiyor asıl mesele bu.

  ülke felakete koşarken ekonominin göz ardı edileceği durum.
 • son 15 yildir betona iyi yuklendik ama saglam yuklendik ama mis gibi de yuklendik ha. kriz gelince artik beton corbasi, firinda beton, beton kavurma, beton izgara yeriz.
 • ak partililere sorarsak her şey gayet normalmiş, senelerdir ülkenin anasını ağlatan iktidar değilmiş, bok götüren ülkenin sorumlusu dış güçler ve akpn'in ex aşkı fetoşçularmış. işte bu yüzden ilk seçimde oylarını, suçsuz olan ve kandırılan 0-6 yaş grubu zekasına sahip dünya lideri ve partili vekillerine vereceklermiş her zamanki gibi. kendilerini tebrik ediyor, kokuşmaya devam etmede başarılar diliyorum.
 • 2002'de 6 milyar lira olan vatandaşın bankalara olan borçları bugün itibariyle 331 milyar lirayı bulmuştur. ama olsun yeterki ulu reis başkan seçilsin, örtülü ödenekle saraylarda gününü gün etsin.
 • bu konuşan korkuyorum. gerçekleşme ihtimali 100%, maalesef kendi ellerimizle teslim ediyoruz hatalarımızı, hatalarımızdan ders almak gibi bir özelliğimiz de yok. şimdi burada türk verileri ile konuşursam copy-pastel sorunsalı olacak. işin gerçeği çok az kişi okuyacak.

  özetle hayatlarımız ekonomik anlamda bina sarmak üzere.