şükela:  tümü | bugün
 • artık yüzümüze vurulması gereken gerçek. şimdi düşünsenize ülkemiz, ecnebi, tvlerinde seks yapın diye reklamların döndüğü ahlaksız kuzey ülkeleri gibi olursa nolurdu ? yani okula git gel, üni bitsin iş hemen hazır, işe git gel, hiçbi geçim sıkıntın yok, seks yap, yurtdışına çık dolaş istediğin ülkeyi, bungee jumping yap, git bi gün alplerde kay ne biliim esktrem ne varsa yap işte. her şeyi yapabilecek durumdasın. geldin 30 yaşına noldu ? hayat amacın bitti. her boku yaptın bitti. zaten ülkenin gündemi o da olursa 50 yılda bir bi seri katil olursa değişiyo. o da amk 2 kişiyi öldürüp gidiyo teslim oluyo. bizdeki gibi tvlerde 1 ay dönmüyo. neyse konu dağıldı.

  bu monotonluğa zaten 30 yaşından sonra en fazla 5 yıl daha dayanır sonra siktir olup gidersin cehenneme.

  ama benim canım ülkem öyle mi hiç. bi gün pedofiliyi konuşuyoruz öbür gün tacizi. bi gün avrupa siktir çekiyo bi gün abd. her gün başka birilerine atarlanıyoruz. darbe girişimi oluyo- amk başka ülkede olamazdı- millet tankların önüne yatıyo, bi gün parkta yatıyoruz gaz bombaları yağıyor. bi gün otobüs durağında sonraki gün tren garında patlıyoruz.

  ayakkabı kutusunun işlevini geliştirip kumbara haline getiriyoruz başka bir gün de kabataşda türbanlı kardeşimizin üzerine deri kıyafetlerle işiyolar. ekstrem olaylarda sınır tanımıyoruz.

  görüldüğü üzre ülkemiz olmasa sıkıntıdan patlatacağız. böyle düşündüğünüz zaman ülkeyi çok sevmeye başlıyosunuz. konya bile bi güzel gözüküyo gözünüze. canım ülkem.

  bir de şunu söylemek lazım, tüm bunları yapıyoruz ama seks yapmıyoruz. benim kardeşim 30 yaşına geliyo daha sevişmemiş oluyor elin norveçlisi 30 yaşında 1647633636 kere sevişmiş oluyor. sevişmemiz lazım evet. herkes seks yapsa sıkıntı kalmicak aslında ama neyse.
 • ay birazcık da sıkılsak fena olmayacak gerceğinin yanında esamesi okunmaz.
 • ülke gündemi bu kadar b.ktan olduğu için ölüyoruz.

  artık bu gerçeği herkes bilsin! gündemdeki olaylar genç ve yaşlı insanları öldürmekte. ciddi olun biraz.
 • ülke gündemi stresten öldürürken saçma tespittir.

  tespit yapılır, sıçılmaz!
 • şimdi de bombayla, kurşunla falan ölüyoruz kardeşim ne anladık bu işten her türlü ölüm.