• (bkz: az bilinen efsane duyarlar)

edit: belki okuyan olur türkiye'de eğitim kalitesini yükseltecek tek şey başlığına şöyle bişeyler karalamıştım

edit2: okumuşlar. mutlu oldum sözlük *
  • su başlığı gören öğretmenleri 10.000$ maaş alıyor sanır.

bir bitin artık, bir susun artık öğretmen kadar kafaniza taş düşsün artık savunmaktan, işin açığını yazmaktan bıktık usandık.

edit: öğretmenlerin nankör olduğuna dair aldığım mesaja istinaden biz şükür ediyoruz siz bizim adımıza ahlaniyorsunuz efendim.

edit: babam da öğretmen yeri gelir bize olan sevgisini bölüşür öğrencileriyle. yeri gelir maaşından sınıfın tümünün elişi kağıdı, karton vs ihtiyacını karşılamak durumunda kalır öğretmek için. sınıfta bir çocuğun durumu yoksa almaya rencide olmasin diye 50 kişinin masrafını karşılar. eminim babam tek değil onun gibileri çok. öğretmen düşmanları şımarıklar mesaj atmayın, kendinize saklayın engin düşüncelerinizi.
  • troll beslemek olarak algılamayın ama milletvekillerini ne yapacaz götümüze mi sokucaz?
  • gerçekten sıktınız artık.
  • ülkedeki krizin sorumlusu olmayan öğretmenlerdir. yine krizin asıl sorumluları dışında herkese kriz hesabı sorma olayı başlamış maşallah.

edit: öğretmen değilim.
  • ne umurlarında olacak amk? zaten yıllardır yatarak para kazanma hayaliyle seçtiler mesleklerini, kaç tanesi çocuk, eğitim sevdalısı?
  • güçlü ekonomisi olan ülkemize krizde demek dış mihrakların ve fetöcülerin oyunudur. bu tarz algı operasyonları ile hükümetimizi ve cumhurbaşkanı yönetim sistemimizi kötülemeye çalışanlara aldırış etmeyiniz lütfen.
  • bence yeni üyeleri sıraya alacağınıza üyelere iq seviyesi şart koşulması lazım.
  • başlık düşündürücü
    bu kadar mı çaresiz kaldınız
    öğretmen e kancayı takacak kadar...
hesabın var mı? giriş yap