• hocam biliyosun benim çapraz yan bağlar şey olmuştu yetişmedi kusura bakma
  • tam bir cahil, siyasi otoriteyi arkasına almış eyyamcı sözü. lafa geldi mi adamlığın kitabını bir çırpıda yazan tipler, kötü sonuçların ardından hedef şaşırtıp adam satmayı gelenek haline getirmekte sakınca görmüyorlar. bizim gibi toplumlara müstahak böyle tipler. müstahak ki yereceğimiz yerde "imparator" diye baş tacı ediyoruz. dinime, imanıma bu ülkeden de içindeki çirkin düşüncelerden de bir bok olmaz.
  • lan acaba yeterince para ve ya prim vermediniz mi demek istiyor?
    kocero sen yanlis anlamak turkiye futbol direktorlugu'nu...
    ulkece turnuvaya katilmiyoruz. sen tek secici ve sicicisin.
    sictigina bizlere sivamaya kalkma savlam kufur ederim.
  • vallaha hazırlanamadık ya adam haklı beyler iddialara çok kötü çalışıyorum öngörü sıfır amk. 2 maç tutuyor 3. maç slovakya ingiltere 0'dan 2 diyorum amk yerinde 45 dakika bi gol atamıyorlar yiyorlar kuponu sonra bende gaza gelip amerika ligine copa america maçlarına kupon yapıyorum.
  • ne istiyorsun tam olarak anlamadim ki.

futbolcu istiyorsan futbolcu, stad istiyorsan stad, tesis istiyorsan tesis, para istiyorsan para, taraftar istiyorsan taraftar, destek istiyorsan destek, pofpoflanmak istiyorsan tum basin senin. neyi istedin de vermedi bu federasyon, bu devlet, bu millet? daha ne istiyorsun fatih terim? takimi yarrak gibi oynatip kaybettigin maclardan sonra bile hakemleri bahane ettin, hep bi mazeret hep bi mazeret. simdi de basini aldin arkana ve saldiracak biryer buldun.

insallah bir daha galatasaray'a yolun dusmez, insallaaah.
  • fatih terim beyanı.

ne yapacaktık hocam, günde 2 antrenman yapıp videolar mı izleyecektik rakip analizi yapmak için? ben mi göreyim defans arkasına koşuları, ben mi söyleyeyim defansa marke edeceği adamı?

biz hazırlandık valla hocam, kalabalığız ezilmesin diye kediyi kumuyla mama kabıyla başka bir odaya bile kapattık. daha nasıl hazırlanacaktık bilmiyorum; belki de modric'i durdurmak için doğru zamanda totem yapamadık :/
  • fransa'nın 1942 'de dünyaya söylediği bir sözdür aynı zamanda.

(bkz: 2. dünya savaşı)
  • o zaman biz sizin donusunuze guzelce hazirlanalim.
    havaalaninda guzel bir sopa ye ondan sonra hazirligi gorursun.
  • hay allah bizim belamızı versin be, ne pis insanmışız biz arkadaş.
  • tam da bizi anlatan bir beyanat. küçük yastan beri hatasini hep baskalarinin örttüğü, ödevlerine annenin yardım ettiği, babasinin kendisi yerine arkadasina ogretmenine hesap sordugu, basardigi ufacik bir eylemin milyon alkis ve yuceltmeyle sisirilerek büyüyen her cocuk bu hale geliyor bu ulkede.
    bir gün aşırı korku, bir gün aşırı destek veren dengesiz aile modeli ne yaratir?
    kendinden mesul olmak yerine ama herkes bunu yapiyora tutunmaktan başlar, elimden geleni yaptım bu kadar oldu yerine kimse beni yeterince desteklemedigi icin basaramadima kadar devam eder. her daim kendini rahatlatan bir sorumsuzluk kisilige yerlesmistir.
    ilk gun kırdığı vazoyu saklamaktan korkmayan ve ben kırdım özür dilerim diyebilen, beceremedigi ödevini oldugu kadar kendi çabasıyla yapmasi desteklenen birey, yetistiginde de biz beklenen cabayi gosteremedik der. olmadi ve ben sorumlulugu aliyorum der. biter.

aldigi parayi kendine , performansi 80 milyonun tezahuratina baglamaz.
    bi zahmet
hesabın var mı? giriş yap