şükela:  tümü | bugün
 • "içkinisi de içiyor" şeklinde devam eden kaya çilingiroğlu açıklaması.

  "ben ülkemizde baskı olduğunu düşünmüyorum. güney’de isteyen rahat rahat bikinisini de giyiyor, içkisini de içiyor. o baskı nerede hissediliyor anlamıyorum.
  - hülya ilgi çekmek için tabii ki soyunabilir.
  -bekaret tabum yok; zehra kararı kendi verir.
  - tarkan'ın evlenmesini kabullenemiyorum."
 • evet doğru ama üzerine başka bişeyler de giymek zorunda kalıyor sorun burda sanırım
 • iyi de sen kimsin? sana danışan mı oldu bunu? diye sormak lazım. amk herkes bi bilir kişi, herkes bi yetkili ağız kodumun yerinde. kimse de demiyor ben kendi işimle uğraşıyım. e tabi beyimiz doğuştan zengin ya zannediyor herkesin yatları var, kime göre konuşuyorsun kaya efendi?
 • ilk aşkım olmasından dolayı tarkan'ın evlenmesini ben de kabullenemiyorum. demek kaya beyle aynı yoğun duyguları paylaşıyoruz. evet insanın içine oturuyor malesef.

  onun dışında cumhurbaşkanımızı çok seviyorum tarzı açıklamalar yapmış, çorbasının peşinde sıradan bir ünlü söyleşisi işte. of niye okudum ki ben bu içeriği, bananeydi ki? başlığı açan arkadaşı kınıyorum, boşa ram harcadım beynimden.
 • nasıl bir ihalenin öncesinde söylendiği merak edilen söz.
 • her hafta bir ünlü çıkıp türkiye'nin ne kadar özgür olduğunu vurguluyor. dünyanın hiçbir modern ülkesinde ünlüler çıkıp ne kadar özgür olduklarını söylemezler. çünkü özgürlük doğal bir şeydir. nefes alıp vermek gibidir. kalp atışı gibidir. siz hiç kalbim atıyor diyen birisini gördünüz mü? kimse bundan bahsetme ihtiyacı duymaz. eğer birisi kalbinden bahsediyorsa bir sağlık sorunu var demektir. işte özgürlük de öyledir. kaya çilingiroğlu çkıp da nefes alıp veriyorum diye bir açıklama yapıyor mu? hayır yapmıyor. eğer yapsaydı ciğerlerinde bir sorun olduğunu düşünürdük. peki kaya bey nefes alıp vermek kadar doğal bir şey olan özgürlük için neden açıklama yapma ihtiyacını duyuyor? çünkü özgür olmadığının farkında. bir sorun olduğunu biliyor. ama çıkarı için tam tersi bir etki yaratmayı hedefliyor.

  kısacası çıkıp da ben çok özgürüm diyen hiç kimse özgür değildir kardeşim. sadece kaya çilingiroğlu gibi trt'de falan program yapmak istiyordur. bunun başka bir izahı yok.
 • arkadaş bunları seçerek mi yolluyorsunuz dünyaya anlamıyorum ki. özgürlük diyince bu tiplerin cahili de aynı zengini de aynı fakiri de aynı. hepsi modellemerini çıplaklık üzerinden yapıyor. sikini sallayıp gezenden özgürü yok o zaman. lan ağzını açmaya korkuyorsun uluorta ne desen gg, bazı kesimleri değil eleştirmek yan bakmak yasak, bazılarına ağız dolusu sovmek serbest. bu bitmediniz anına koduklarim sanki bu ülkenin fikir onderiymis gibi eski karısı bir çeşit bu bir çeşit.
 • ihale usulleri kanunu'nda böyle bir değişiklik yapıldı galiba. bir takım beyanatlar vermek falan gibi.
 • oda bir şey mi hatta sütyen bile giymiyorlar.

  (bkz: sibel can)