şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bi bu bir de astarojna kak mojna mıdır ne halttır bu tür boktan başlıklar aça aça sözlüğe sıçıp sıvamaya ant içmişler.
    aynı kişi de olabilirler bak.
  • yeşillendiren ibnelerden tahmin etmenin zor olmadığı sayı.

olum ben heteroseksüelim. bana niye yürüyosunuz amk? tanıdık ibneler var. yönlendireyim eyvallah ama bana yapmayın. sinirleniyorum. tersime gelecek bir tanesi.*
  • bekaretin önemli olduğu anadolu şehirlerinde çok yaygındır. bu durumda hem erkeğin hem de kadının suçu aynıdır. erkek bakire kız arayıp götünü yırtar. kız da ben bakireyim deyip mutlak suretle götünü siktirir ve bu anal döngü böyle sürüp gider. dediğim gibi anadolu'da tahmin edemeyeceğiniz kadar yaygındır gençler arasında. aslında konuşulacak çok şey var bunu hakkında ama neyse boşverin...
  • (bkz: nick entry uyumu)

öte yandan serzenişe bak "vahim boyutlara ulaşan..."

acaba milletin dötüne bilet mi kesiyorsunuz? hayır yani istatistik mi var? sosyolojiye mi dayandırıyorsunuz? anket mi yaptınız? rıza olduktan sonra niye size vahim oluyor?

içeriğiyle değil de derince bir sorgulayınca içerdiği soruyla kafamda deli sorular oluşturan başlık.

edit: entry nick uyumu diye vermişler üstüne ben de nick entry uyumu yapmışım geç fark ettim yani... sonra başlık açmayın "durum çok vahim sözlükte intihal yapmak çok yayıldı, bu gidişle orijinal entry girmek demode olacak" diye.
  • devir kötü kolla götü.
    böyle başlığa böyle entry.