şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle .........dir. yanlış anlaşılmasın; ....... satıcıları, ....... vs değil. şu .............. elde bir ...... ya da elde bir ..., yansın dünya umurunda mı...

demek ki neymiş? ülke güzel. mutluluk ve huzur üç paraya elimizin altında. dert yok, tasa yok, orman yok, finduk yok, zeytinmiş, gazeteciymiş, açlık greviymiş, ölüm orucuymuş, tutuklu siyasilermiş, hakmış, hukukmuş, adaletmiş, borç, işsizlik, enflasyon, devalüasyon, resesyon, intihar, intihal, cinayet, hırsızlık, fuhuş, çarpık imar, çarpık mimari, sikilen siluet, darbe, kontrol, tiyatro, cemaat, şeriat, fetö, ışid, pyd, pkk, mhp, akp, chp, hdp...

ulan bunların olmadığını bir düşünsenize...

..... beni çağırıyor.

tavsiye metni değildir.

sansürlü metin.
  • zira bu kitle komple bir şehirdir. karo taşlarında dahi yazar ' mutlu insanlar kenti kırklareli ' diye. (bkz: kirklareli)
  • (bkz: mut)
  • akp kitlesidir. geri kalan grupta huzurlu biri varsa çifte vatandaşlığı da vardır. huzur çifte vatandaşlıkta.
  • akp seçmenidir. sabah akşam atv izleyen, akit okuyan insanlar ülkemizin ekonomisinin dünyanın en güçlü ekonomi, askeri güç olarak amerikadan sonra gelen devlet olarak görüyorlar. işsizlik zaten yok, benzin fiyatları hep pahalıydı akp nin hiç hatası kusuru yok.

ülkenin halinden zerre haberleri yok, sağdan soldan duydukları kötü haberler zerre umurlarında değil, onların seçimleri yüzünden olmamış gibi davranıyorlar.

sonra fındığımıza sahip çıkalım, yok efendim ayder ve uzungöl e toki girince ortalıkta ağaç kalmayınca vay efendim bize yardım edin.

bunlar iyi günleriniz.
  • akşam haberlerinde pekekeli kansız piçlerin bugün de operasyon sonucu vurulduğu bilmem kaç tane leş alındığını gören, bugün öz vatan evlatları olan polis - asker ve diğer güvenlik güçlerimizden şehit haberi gelmediği için şükreden kitle.
  • 0-5 yaş arasındaki çocuklardır.

hiçbir şeyden haberleri yoktur.
    tüm dünyaları oyun oynamaktır.
  • gündemi herhangi bir mecradan takip etmeyenlerin de girdiği liste.
  • ölüler.