• dolar 1 haftada 40 kuruştan fazla yükselmiş, ülkede devalüasyon var. insanların maaşı göz göre göre eriyor ama bir tane haber kanalı bile bunu haber yapmıyor. normal ülkelerde konferanslar, son dakikalar, canlı yayınlar, oturumlar yapılır ama bizim milletimiz tamamen kafasını kuma gömmüş durumda. ne yapıyorsunuz abi, neden hiçbir haber kanalı bunu yayınlamıyor, neden bir tane yetkili çıkıp açıklama yapmıyor. nasıl bir simülasyonun içine düştük biz ya? hayır, eğer bir simülasyonun içindeysek biri durdursun artık şunu, zira bu işin gerçekten suyu çıktı...
  • (bkz: kader)
    (bkz: kısmet)
    (bkz: hayırlısı)
  • aslında her şey mükemmel. ,halkımıza bir algı operasyonu yapıldığı için öyle hissediyorsunuz.
    her şey güzel, relax pozisyona geçin ve bekleyin.

yumurta da tavuktan çıkar bu arada, aldanmayın.
  • öldüğümüzdendir.
  • doların 5,59 tl olduğunu gördüğümde yaptığım eylem.

sessiz çığlığım.

tamam, 8 bandına kadar çıkacak bunu biliyorum ancak bu, ortalama 1 yıl içinde olacak diye öngörüyordum. 1 ay değil!

çıksın biri bir şey desin. battık desin, herkes başının çaresine baksın desin. bu kadar salak yerine koymak da olmaz ki arkadaş.

sıçtık ulan!
  • boşuna mı devlet bankasından bilmem kaç yüz milyon dolar kredi verildi de, yandaş bir iş adamının ülkenin en büyük gazete ve tv'lerini alması sağlandı?
    bu sessizlik sağlansın diye.
    siz belki hatırlamazsınız ama ben dün gibi hatırlıyorum başbakalık önünde yazar kasa atan adamın görüntüsünün binlerce kez arka arkaya yayınlandığı günleri..
hesabın var mı? giriş yap