şükela:  tümü | bugün
 • ülker kırmızı kutulu adetli olan çikolatadan bir tane yedim 2.sine geçtiğimde kırıp yemek istedim ve solucanla karşılaştım.sonra son kullanma tarihine baktım ve geçmemişti.sanırım 1.çikolatada da vardı ve yedim.kim bilir neler yiyoruz farkında değiliz.yıllardır yediğimiz bu markadan koca ülkersin sen ya yazık.

  https://eksiup.com/p/ub289627ivrx
  https://eksiup.com/p/g2289632dvk9
  https://eksiup.com/p/5t2896579v35

  içine benim yerleştirdiğimi düşünenler var işim gücüm yok cuma akşamı sakin sakin oturdum bunu düşündüm .burda insanlar çikolataya bile dikkat etsin artık diye bir bildirim yapıyorum. genelde alınıp yenilen bir çikolata markası ülker.saçma sapan bir marka olsa direkt çöpe atıp yazmaya gerek duymazdım.

  solucan değil kurt hatta kurtçuk evet neden solucan yazdım ben de bilmiyorum sanırım biraz abarttım.bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
 • benimde başıma geldi. oğlumun yapay çilek alerjisi var. şekerini aldım. şekerin üstünde yazan vişneli içinden çıkan ise çilekli.
  işte kanıt
  yapay çilek maddesi çıkmıştı içinden
  yıllar önce olmuştu. mail falan atmıştım sallamadılar.
  o zamanlar sosyal medya pek etkili değildi...
  bu ikinci vukuatı benim için.
  mesaj editi: çilek alerjisi sadece yapaylara ve tehlikeli bir durum. bulana kadar 50 defa hastahaneye siz götürmediniz.
  edit: tazminat talebim asla olmadı, sadece böyle bir durum var diye mesaj atmıştım, cevap dahi vermediler.
  bunun üzerine videoyu çekip yüklemiştim.

  edit : arkadaş ne dert ettiniz ya?kanalda yapılan yorumlara cevap vereyim. çocuğunuz olunca anlarsınız. oğlum kızarmaya, şişmeye başladı. test yaptırdık birşey çıkmadı çünkü bilinen ana şeylere bakılıyor. milyontane alerjen var. bütün gıdaları kestik. sırayla ekmek vs başladık ama bulamadık. bir gün komşu kek vermiş çocuk kızardı, şişti . hemen içeriğine baktım ve çileği gözüme kestirdim, şüpheleniyordum zaten. sonra tekrar deneme yaptım ve buldum.
  kim çocuğunu tamamen steril yetiştiriyor? yapamazsın zaten, steril olmamalı fakat katkı girmeyen ürün yok. hiç düşünmüyorsunuz...
  insanın başına gelmeyince bilmiyor. alerji yaşamamış insan anlamaz tabii ama bu kadar acımasız olmayın...
  bu olayı çözdüm, video geçmişte kaldı. ancak alerjisi olan insanların ne çektiğini bilemezsiniz. bir çoğu bulunamıyor...
  içine sen koymuşsun diyenlere de kafam girsin...
  lan niye koyayım hadi koydum peşine düşerdim o kadar uğraşmışım. ülkere sadece mail attım dikkat edin diye sonra ses etmediler videoyu yükledim...
 • organik esprisi geldiğine göre sıra protein esprisinde. bakalım ilk kim bu orjinal espriyi yapacak.
 • turkiyede bir ilk malzemeden calmaktansa malzeme katmislar.. (protein esprisini murdar etmisler bunu yazayim dedim napim)
 • hukuk devleti olan ulkelerde saglam tazminat almanizi saglayacak rezalet gibi rezalet.

  siyasal islam ile yonetilen 3. dunya toplumlarinda ise maksimum urunu iade edersiniz.
 • 2020 senesinde hala ülker’den alışveriş eden adama müstahaktır. ben bildim bileli dinci iktidarı destekleyen bir oluşumdur ülker. türkiye’deki pırıl pırıl genç araştırmacılar ve bir iki ciddi araştırma üniversitesi dururken gider harvard’a 25 milyon dolar bağış yapar felan. tiksinç.
 • çikolatadan kurt çıkar
  sucuktan domuz eti çıkar
  salamdan at eti çıkar
  ıspanaktan bilmem ne çıkar

  ne bok yiyeceğimizi biz de bilmiyoruz.
 • kurt daha canlı dolayısıyla üretim bandı değil de sonradan gelmiş olabilir, ayrıca ülker çikolata içinde koruyucu madde olmadığının göstergesidir, aksi takdirde gelemezdi.
 • solucan da olsa kurt da olsa organik de olsa rezalet gibi rezalettir.

  benim başıma da benzer bir olay gelmişti. aldığım eti marka bisküvinin içinden çuval ipi çıkmıştı, aradım. daha ben numuneyi göndermeden bir kutu farklı çeşit bisküvi göndermişlerdi.

  ülker ne yapar bilemiyorum tabii.

  rezalet puanı 10/10. geçmiş olsun.
 • geri götürürseniz değiştirirler.