şükela:  tümü | bugün
  • ülkerin eti'ye misillemesi sanırım. eti browni intense pakedi ile hemen hemen aynı dikkat edilmezse karıştırılabilinir. lezzet olaraktan daha yoğun ve daha şekerli bir bünyeye sahip ürün.
  • (bkz: panasoanic)
  • karamellisi iğrenç olan browni intense çakması.

quotes, ekşi sözlük her şeye bok atma biriminden bildirdi.
  • karamellisi gayet guzel.
  • intense'nin yanına yaklaşamasa dahi şimdi çölde aç kalsak yemeyecek miyiz? tabii ki yiyeceğiz.
  • karamellisini bugün denedim ve fena değil. bir orgazm yaşatamıyor belki ama gıdıklıyor işte.
    ha bir de çölde aç kalırsak yemememiz daha iyi olur, o yoğun tadından sonra susuzluktan dilimiz dışarda geberebiliriz.
  • karamellisini gayet güzel bulduğum ürün. bir browni intense değil elbet ama o kadar yoğun çikolata tadı aramadığınız zamanlarda iyi bir alternatif olabiliyor.
  • çikolatası browni intense'e göre biraz daha yoğun bir tada sahip. bitter çikolata sevenlerin tercih edebileceği bir ürün.
  • geçen hafta bim'de 20 kuruştu fiyatı. bi kaç tane almıştım. iki gün sonra donanımlı olarak tekrar gittim zula yapmak için. ama yerinde yeller esiyordu tabii ki.
  • eyyyy ülker yöneticileri-mühendisleri-çalışanları * size soruyorum;

sizce bu ürün olmuş mu?

atıştırmalık gıda pazarında lider firma olarak gidiyorsun rakip firma ürününün birebir aynısını yapıyorsun , peki bir tane çalışanında çıkıp demiyor mu aga bu nedir? , ne yapıyoruz biz? diye.

açık konuşmak gerekirse çinliler bile bu kadar copy-paste yapmıyor..
    zaten lezzet olarak eti brownie intense'in yanına dahi yaklaşılamamış ona hiç değinmiyorum bile..

son söz: olm paketin altına alıntıdır yazın bari lan..