şükela:  tümü | bugün
  • ülker dondurmasi
  • (bkz: çok kötü)

hakikaten çok kötü. kendisine rakip gördüğü carte d'or sınıfını geçtim algida'nın 3tl'lik dondurmalarına bile tercih etmem. yaptık bi salaklık ve aldık iki kutu. ikisinden de deneme amaçlı birer kaşık alındı, kalanlar dondurucuda atılmayı bekliyor. belki de sevmediğimiz bir tanıdık gelince ona ikram edilecek, bilemiyorum şu anki statülerini.

sonuç olarak almayın, aldırmayın. gidip antepfıstık-ceviz-kaymak'tan oluşan carte d'or harikasından yiyin. ben öyle yapmaya kaldığım yerden devam ediyorum..
  • oldukça başarısız bir dondurma. lezzet olarak rakip gördüğü algida dan çok uzaklarda.
  • dondurma yerine soğuk krem şanti satan algidadan bile vay haline diye düşünmeden edemediğim dondurmadır.
    edo her türlü siker bu arada.
  • bunun saray usulü namlı bir ürünü var, sanıyorum algida'nın maraş usulüne rakip olarak çıkarmışlar. ben gayet başarılı buldum, algida'ya göre daha yoğun ve kıvamlı.
  • şeftali-portakal-karadutlu golf royal special sorbe ürününde nasıl bir karışım kullanıyorlar bilmiyorum ama kötü tadı ve garip kokusundan dolayı yiyemediğim dondurma.
  • bir hata ettik aldık da aga son kullanma tarihini dondurmanın içine neden basıyorsunuz?
    tarihi geçen ürünlerin son kullanma tarihini kapağı açmadan göstermemek mi amaç?
    dondurma da değil krem şanti gibi bir şeydi ürün. neyse, aoç'den şaşmamak gerek.