• çocukken bunun altın rengimsi ambalajına kanıp zenginler halley yiyor fakirler ise çokoprens diye saçma bir şeyler uydurmuştum kafamda.. annem de halley sevmediğinden olsa gerek genelde çokoprens alırdı.. içten içe sorgulardım "fakir miyiz lan biz" diye.. geçenlerde anneme anlattım "senin kafan hep saçma sapan şeylere çalışıyordu zaten" dedi..
  • ayrıca biraz önce yerde duran 10'lu pakedini görende, bu kelimenin 180 derece çevrildiğinde de "halley" olarak okunduğunu farkettim. bak bak bak gözleme bak be peheyt.
  • zengin çokoprensi.
  • kendi capinda pasta sloganli, enfes ulker urunu.. 1988'de piyasaya cikmisti, niye hatirliyorsam..
  • yakın zamana kadar çokoprensle aynı fiyata satılırken an itibariyle çokoprens 25 kuruş, halley 40 kuruş.

neden o iğrenç reklamların faturasını tüketiciye yansıtıyosunuz lan, çekmeyin reklam falan bundan sonra . evet çekmeyin.
  • yahu bunun böyle ufak tek hüpletmelik olanlarından çıkmış. bisküvi paketi gibi on tane filan var içinde. yapmayın etmeyin gözünüzü sevem ya. ahey ahey.
  • bunun 10'lu paketi var ya 10'lu paketi.. işte bu göbeğin müsebbibidir. bu son diyorum atıyorum ağzıma, bakıyorum pakette melül melül duruyor sonra bir tane daha, sonra bir daha, bitti işte. demem o ki göt göbek büyütmede üzerine yok, ama çok güzel lan ne yapsaydık her gün bir tane mi yeseydik yani.
  • muz aromalısının da güzel olacağını düşündüğüm yiyecek. ülker yetkililerini göreve çağırıyorum.
  • ulker'in bir cikolatali biskuvi cesidi.
  • "gördüğüm anda tadı düşer aklımaaaa
    tam tadında herkes çekim alanındaaaaa
    halleeeey, halleeeey"
    gibi abuk bi reklam jingleı olan küçük pasta.
hesabın var mı? giriş yap