şükela:  tümü | bugün
  • brownie'nin içine puding konmuş hali.
    misafir gelmeden ayaküstü uydurulan yiyeceklere benziyor.
  • daha adında meymenet bulamadığım nane. tadını falan da hiç bilmiyorum. o'lala nedir amk.
  • paketi nedeniyle büyük umutlarla aldığım ve beni hayal kırıklığına uğratan kek.
  • cok kotü bir ürün. olmamış.
  • çok fazla çöp çıkaran küçücük kek.
  • fikir güzel ama ürün kötü...seviyorum, yiyorum, korkmuyorum demeyi çok isterdim ama sevmedim...bu demek oluyor ki yemicem ve korkmıycam asdfds...cidden paketi güzel diye bir şey zannedip aldım ama beni tatmin etmedi...ağzım tatlandı, kan şekerim dengelendi ama orada burada ''evde sufle keyfi'' diye paylaşım yapacak kadar etkilemedi...zaten muffin'dir, sufle'dir bunlar bu şekilde satılınca pek olmuyor...gidip bir coffe shop'ta ya da bir patisserie'de (böyle söyleyince havalı oluyor) taze taze yemek en iyisi...pakete dönüp, fabrikasyon hale gelince başarı sağlamıyor...

bakalım bu ürünün akıbeti ne olacak...benim öngörüm ya herro ya merro diyor...
  • luppo sufle nin başarısız takliti olmuş. adamlar biri süper ürün yapmaya görsün, anında başarısız bir çakmasını piyasaya sürüyorlar. copy paste değil alın teri yapın aa dostlar.
  • piyasadaki benzer ürünlerin içinde tadı en lezzetli olan kek.
    kakaosunun kıvamı ve içindeki pudingin de ısıtılınca daha da lezzetli olmasıyla ortaya acayip güzel birşey çıkıyor.

ne koydular acaba içine sormak istiyorum ülker'e? resmen bağımlılık yapıyor.
  • reklamlarına kandım, dün aldım. kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar. berbat bir ürün. bir de ısıtarak yedim daha iyi olur diye, daha da berbat oldu. 1.5 lirayı asla hak etmiyor. gidin eti topkek yiyin, yemin ederim tadı daha güzeldir bundan üstelik daha ucuz.
  • ilgimi asil ceken, urunun aksine, reklamin kipir kipir jinglei olmustur. ulkerin her zamanki dandik reklamlarina inat sahane olmus bence. nil isi gibi ama degil buyuk ihtimal... keki bilmem ama parcanin singlei ciksa alirim.