• reklaminda oynayan guzel guluslu yakisikli arkadasin adi omer acar'mis. kendisini daha fazla ekranda gormek isteriz.
  • senelerdir bildiğimiz eti burçak çakması. daha baygın şekerli hali.
  • eti burçak çakması olduğu düşünülünce orjinali varken tercih edeceğimi sanmıyorum, fakat olaya farklı bir boyut katarak aynı tadın kremalılarını da yapmışlar. bence sütlü kremalısı çok güzel, fındık kremalısını ise denemedim.
  • eti burçak çakması olduğu iddia edilen efsane püskevit. burçak'ın içinde sütlü vanilya tadı neden alamadım bunca yıldır??? burçak'la alakası yok. varsa da her türlü alır. alır bir de üstüne tüm eti'yi satın alır. aşığınım.
    unutmadan paketi de çok sevimli, turkuaz. http://www.ulker.com.tr/…/saklikoy-sutlukremali.jpg
  • sütlü kremalısına aşık olduğum bisküvi. eti burçakla da hiç alakası yok ayrıca. nasıl benzettiniz çok merak ediyorum.
  • eti burçağı havada döver suda boğar.
  • ne garip bir ulke oldu cikti canim turkiyem; dizi ismi gibi biskuvi isimleri, cikolata ismi gibi dizi isimleri var.
    saklikoy ve cilek kokusu bu baglamda iyi birer ornektir.
  • trileçe "belasından" kurtulmuşken maalesef yeni bir bağımlılık edindim: saklıköy sütlü kremalı! sütlü kremalısı ne kadar güzelse fındık kremalısı o kadar kötü yalnız...
    "eti burçak sütlü çikolatalı" ile muhteşem bir ikili oluşturuyorlar.
  • eti burçak çakması falan değil sütlü kremalısı başlı başına bir efsane. çayla ayrı, meyve suyuyla ayrı güzel. sabahta yeniyor akşamda.
  • piyasadaki muadillerini süpürmesi muhtemel olan bisküvi. ülker'in tutan ürünlerini piyasadan kaldırma alışkanlığına harcanmaz umarım.

(bkz: olmuş bu)
hesabın var mı? giriş yap